Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klockowa Masakra [Kwadratowa Masakra Sezon 1] [LifeMc!]


Archerowy521

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:4everrrr

Wiek:15

Skype:everrrr5 skype Ts: mam

Mikrofon:tak

Coś o sobie:Miły,inteligenty,pomocny

Czy znasz zasady języka polskiego:Tak, potrafię się obsługiwać tym "trudnym" językiem

Ile grasz w MC:gram od wersji 1.7.3

Ile grasz dziennie:w tygodniu po 2h w weekend (jeśli nie będę zmęczony po rowerze) do do 3 nad ranem

Masz kanał YT: (niekonieczne) Mam

Będziesz nagrywał z serwera: (niekonieczne) Mam taki zamiar ale dopiero w listopadzie 2012

Opublikowano

Nick: NawalonyCreeper

Wiek: 13

Skype/Ts3: Skype/ts3 jest

Mikrofon: oczywiście

Coś o sobie: Mam na imię łukasz lubię grac w minecrafta

Czy znasz zasady języka polskiego: oczywiście

Ile grasz w MC: od bety 1.3

Ile grasz dziennie: 2 godziny

Masz kanał YT: (niekonieczne) planuje zrobić później

Będziesz nagrywał z serwera: (niekonieczne) raczej jak będę miał kanał

Opublikowano

Nick: ferb246

Wiek: 16 LAT

Skype/Ts3: TAK/TAK

Mikrofon: TAK

Coś o sobie: MAM NA IMIE DAWID. ZAJMUJE SIĘ MOTORYZACJĄ. JESTEM POMAGAJĄCYM UŻYTKOWNIKIEM MINECRAFT.

Czy znasz zasady języka polskiego: ZNAM

Ile grasz w MC: 2 LATA

Ile grasz dziennie: OKOŁO 3-4 GODZ.

Masz kanał YT: MAM

Będziesz nagrywał z serwera: MOŻE KIEDYŚ

Opublikowano

Nick: Engineer459

Wiek: 15

Skype/Ts3: Tak/Tak

Mikrofon: Tak

Coś o sobie: Nazywam sie Wojciech. Mieszkam w Krakowie.

Czy znasz zasady języka polskiego: oczywiście

Ile grasz w MC: od 1.3 beta

Ile grasz dziennie:3-4 godziny dziennie

Masz kanał YT: (niekonieczne) Tak

Będziesz nagrywał z serwera: (niekonieczne) Tak

Opublikowano

Nick: doniuk

 

Wiek :17

 

Skype/Ts3: Tak/TAk

 

Mikrofon: TAK

 

Coś o sobie: Nazywam sie Rafał, jestem w techinkum informatycznym, gram juz dosc dlugo w minecrafta nawet u skkfa

 

Czy znasz zasady języka polskiego: jasne

 

Ile grasz w MC: od wersji 1.2 alpha

 

Ile grasz dziennie: w weekendy po 12h w tygodniu po 2h-4h

 

Masz kanał YT: Tak

 

Będziesz nagrywał z serwera: Tak

Opublikowano

Nick:SzescikPL

Wiek:12 i ogarnięty na swój sposób;))

Skype/Ts3:Jest to i to

Mikrofon:Jest

Coś o sobie:Interesuje się grafiką

Czy znasz zasady języka polskiego:Tak

Ile grasz w MC:Od wersji alpha .

Ile grasz dziennie:Od trzech do pięciu godzin .

Masz kanał YT: nie

Będziesz nagrywał z serwera: nie

Opublikowano

Nick: ZaLeSiOwy

Wiek:14

Skype/Ts3: Tak posiadam, podam na pw.

Mikrofon:Tak.

Coś o sobie:Interesuję się informatyką i sportem.

Czy znasz zasady języka polskiego:Tak.

Ile grasz w MC: 1,5 roku.

Ile grasz dziennie:3, 4 godziny.

Masz kanał YT: (niekonieczne)Tak.

Będziesz nagrywał z serwera: (niekonieczne)Jak będzie z kim to oczywiście, że tak

Opublikowano

Nick: BlackFacePL

Wiek: 15

Skype/Ts3: Skype: blackfacepl Ts3 Mam

Mikrofon: Tak

Coś o sobie: Mam na imię Cezary. Interesuje się Informatyką techniczną. Dość długo gram w minecrafta, od wersji 1.3

Czy znasz zasady języka polskiego: Tak

Ile grasz w MC: Od wersji 1.3 (około roku)

Ile grasz dziennie: zależy od dnia, raz gram nawet 10h a czasem tylko 2h

Masz kanał YT: (niekonieczne) Mam

Będziesz nagrywał z serwera: (niekonieczne) Będę pod warunkiem ze server będzie stał cały czas na jednej mapie a nie zmieniana co 2 dni jak na innych serverach

Opublikowano

KonanekPl dodany.

Cokaman dodany.

ferb246 dodany.

Todo34 dodany.

zielu71 dodany.

Taczek69 dodany.

Możesz dodać ? Podanie na 1szej stronie . Może za mnie poręczyć HoopDead , mój nick ArkNessI
Opublikowano

Proszę o dodanie mnie i mojego kumpla, podanie jedno na 2 osoby.

Nicki: JA:diablodevil, kolega: Vienczy

Wiek: JA:15 lat, kolega:16 lat

Skype/TS3: Ja i kolega posiadamy TS'a i Skype

Mikrofon: Obydwaj posiadamy

Coś o sobie: Nie będę się specjalnie rozpisywać więc napiszę, że jesteśmy kreatywni

Czy znasz zasady języka polskiego: Obydwaj znamy

Ile grasz w MC: Nie pamiętam dokładnie ile, ale gramy od bety 1.6

Ile grasz dziennie: różnie, w tygodni 2h-3h, w weekend to ok. 6h

Masz kanał na Youtube: Tak (13 widzów), kolega też ma (4 widzów)

Będziesz nagrywać z serwa: Możliwe, że będziemy, jak się dostaniemy i serwer nam się spodoba

 

Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...