Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klockowa Masakra [Kwadratowa Masakra Sezon 1] [LifeMc!]


Archerowy521

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg KlockowaMasakra

 

informacje2.png

 

strzalka.gifTYP: Hardcore [sezon 1 Masakry]

strzalka.gifSloty: 5 jak na razie.

strzalka.gifIP: 94.23.29.217:8093

strzalka.gifPotwory: On

strzalka.gifZwierzęta: On

strzalka.gifPvP: On

strzalka.gifPremium: Off

strzalka.gifNether: On

strzalka.gifBialaLista: On

 

 

Administracja4.png

Archerowy DJayDealer

 

pluginy2.png

LifeMC i inne potrzebne na serwer pluginy.

 

InformacjeDOT2.png

Serwer jest jak Kwadratowa Masakra z sezonu 1. Jest LWC i LifeMC i plugin, żeby wykryć x-rayowców. Żeby zagrać na serwerze musisz napisać podanie.

A oto wzór:

Nick:

Wiek:

Skype/Ts3:

Mikrofon:

Coś o sobie:

Czy znasz zasady języka polskiego:

Ile grasz w MC:

Ile grasz dziennie:

Masz kanał YT: (niekonieczne)

Będziesz nagrywał z serwera: (niekonieczne)

 

Dodanych osób 18/25

 

Opublikowano

Nick: VisteriX

Wiek: 15

Skype/Ts3: VisteriX97

Mikrofon: Tak

Coś o sobie: Nazywam sie Maciek. Interesuje sie muzyka, komputerami, grami komputerowymi oraz pilka nozna.

Czy znasz zasady języka polskiego: Tak

Ile grasz w MC: od 1.6 wersji

Ile grasz dziennie: 3-4 h

Masz kanał YT: (niekonieczne) Nie

Będziesz nagrywał z serwera: (niekonieczne) Nie

Opublikowano

Nick:Kokoszka

Wiek:16

Skype/Ts3:Skype:Tak,Kokoszka19999 TS3:Tak

Mikrofon:Tak

Coś o sobie:Lubię Grać W MC I Uprawiać Sport

Czy znasz zasady języka polskiego:Tk

Ile grasz w MC:1,5 Roku

Ile grasz dziennie:2h-5h

Masz kanał YT: (niekonieczne)Nie

Będziesz nagrywał z serwera: (niekonieczne)Nie

25791024046699505251.png

Opublikowano

Nick:Kokoszka

Wiek:16

Skype/Ts3:Skype:Tak,Kokoszka19999 TS3:Tak

Mikrofon:Tak

Coś o sobie:Lubię Grać W MC I Uprawiać Sport

Czy znasz zasady języka polskiego:Tk

Ile grasz w MC:1,5 Roku

Ile grasz dziennie:2h-5h

Masz kanał YT: (niekonieczne)Nie

Będziesz nagrywał z serwera: (niekonieczne)Nie

 

Dodany.

Opublikowano

Nick:

Wiek:

Skype/Ts3:

Mikrofon: Obecnie zepsuty, ale kupie

Coś o sobie: Mam na imię Piotrek i lubię grać w MC.

Czy znasz zasady języka polskiego: Oczywiście, że tak.

Ile grasz w MC: Od wersji Beta 1.5

Ile grasz dziennie: Zależy od dnia, ale około 2 godzin dziennie.

Masz kanał YT: (niekonieczne) Mam

Będziesz nagrywał z serwera: (niekonieczne) Nie

Opublikowano

Nick: MVozik

Wiek: 13

Skype/Ts3: Skype ! Podan Na PW

Mikrofon: Nie

Coś o sobie: A co tu mówić

Czy znasz zasady języka polskiego: Tak

Ile grasz w MC: 3 Lata

Ile grasz dziennie: Po 4 H.

Masz kanał YT: (niekonieczne)

http://www.youtube.com/user/MVozikPolska?feature=mhee

Będziesz nagrywał z serwera: (niekonieczne) Tak

x



Opublikowano

Nick: Noob27

 

 

Wiek: 14

 

 

Skype/Ts3: Mam Skype

 

 

Mikrofon: Obecnie zepsuty, ale kupie

 

 

Coś o sobie: Mam na imię Piotrek i lubię grać w MC.

 

 

Czy znasz zasady języka polskiego: Oczywiście, że tak.

 

 

Ile grasz w MC: Od wersji Beta 1.5

 

 

Ile grasz dziennie: Zależy od dnia, ale około 2 godzin dziennie.

 

 

Masz kanał YT: (niekonieczne) Mam

 

 

Będziesz nagrywał z serwera: (niekonieczne) Nie

Opublikowano

Nick:kogu

Wiek:17

Skype/Ts3: Skype

Mikrofon: Jest

Coś o sobie:Szukam serva typu kwadratowa masakra

Czy znasz zasady języka polskiego: Pewnie

Ile grasz w MC:od początku ale z przerwami

Ile grasz dziennie:około 90 min Masz kanał YT:Tak Będziesz nagrywał z serwera: Raczej nie

Opublikowano

Nick:doniuk

Wiek:17

Skype/Ts3: jest

Mikrofon: jest

Coś o sobie: gram juz dosc dlugo w minecrafta i z tego co pamietam z toba tez gralem:P

Czy znasz zasady języka polskiego: jasne

Ile grasz w MC: od wersji 1.2 alpha

Ile grasz dziennie: jak mam czas to 12 h jak nie to jakies 3h

Masz kanał YT: (niekonieczne) mam ale nie dodawalem filmow juz 3 miesiace

Będziesz nagrywał z serwera: (niekonieczne) jak mi sie spodoba to raczej tak

Opublikowano

Nick: AxeV13

Wiek: 13,5 lat.

Skype/Ts3: Skype - axezmc

Mikrofon: Jest Nvida

Coś o sobie: Mam na imię Patryk mieszkam w małej miejscowości Bełchatów. Interesuję się piłką nożną i ogólnie sportem. Mieszkam w Angli więc rozmawiam także po Angielsku.

Czy znasz zasady języka polskiego: Tak znam i Angielskiego też. ;3

Ile grasz w MC: Od 1.2.6 Alpha.

Ile grasz dziennie:

Masz kanał YT: (niekonieczne)

Będziesz nagrywał z serwera: (niekonieczne)

Masz jakiś problem? Bez żadnych komplikacji udzielę Ci odpowiedzi.

Pisz na GG: 44369097

Dzwoń na Skype: axezmc

Opublikowano

Nick ; FamousGame

wiek :13

Skype:MarekT118

mikrofon; Tak

Mc gram od wersji 1.3_1 ( czyba alpha )

Ile grasz dziennie : zależy nawet do 5 h a w soboty nawet po 10h

Czy znam Polski : no oCyzwiźcię rze tak ( sarkazm )

Opublikowano

Nick: miki888

Wiek: 13

Skype/Ts3: oba

Mikrofon: Tak

Coś o sobie: Chodzę do 1kl gimbazy, lubię grać w gry komputerowe i oglądać TV

Czy znasz zasady języka polskiego: Tak jak najbardziej.

Ile grasz w MC: Od Marca 2011

Ile grasz dziennie: Ok. 2h

Masz kanał YT: (niekonieczne) Tak, Worgen325

Będziesz nagrywał z serwera: (niekonieczne) Możliwe

Opublikowano

Nick: 1sharp

Wiek: 16+

Skype/Ts3: Nie

Mikrofon: Nie

Coś o sobie: Lubie placki i nie tylko.

Czy znasz zasady języka polskiego: Oczywiście

Ile grasz w MC: od 1.7.3

Ile grasz dziennie: 2-4h

Masz kanał YT: (niekonieczne) Tak

Będziesz nagrywał z serwera: (niekonieczne) Nie

Opublikowano

Nick:grajek

 

Wiek:13

 

Skype/Ts3:mam oba

 

Mikrofon:tak

 

Coś o sobie:interesuję się informatyką

 

Czy znasz zasady języka polskiego:Tak.

 

Ile grasz w MC:1,5 roku-2 lata

 

Ile grasz dziennie:2-3 godziny

 

Masz kanał YT: mam

 

Będziesz nagrywał z serwera: nie

Opublikowano

Nick:Tajem

Wiek:13

Skype/Ts3:Tak

Mikrofon:tak

Coś o sobie:Hm... ;Lubie UniHokej

Czy znasz zasady języka polskiego:Tak

Ile grasz w MC:1rok

Ile grasz dziennie:3/4godziny

Masz kanał YT: (niekonieczne)Tak

Będziesz nagrywał z serwera: (niekonieczne)Mozliwe.

www.europecraft.eu

Opublikowano

Nick:Kosiulo

Wiek:13

Skype/Ts3:Tak oba

Mikrofon:Oczywiście

Coś o sobie:Lubię grać w piłkę nożną i jestem trollem ;D

Czy znasz zasady języka polskiego:Tak

Ile grasz w MC:Ok.3 lat

Ile grasz dziennie: 3-4h

Masz kanał YT: Tak

Będziesz nagrywał z serwera: Możliwe

Opublikowano

Nick:Mejn98

Wiek:13

Skype/Ts3:Skype

Mikrofon:Póki co nie czynne;D

Coś o sobie:Maniek.Lubie grać w PN z kumplami, i grać w cs, mc

Czy znasz zasady języka polskiego:Oczywiście

Ile grasz w MC:Ponad rok

Ile grasz dziennie:Tak po 1-2h

Opublikowano

Podanie mojego kolegi :

 

Nick: notron

Wiek: 16

Skype/Ts3: krystian.bozek3

Mikrofon: jest

Coś o sobie: Siemka jestem krystian duzo gram w mine ;p

Czy znasz zasady języka polskiego: Tak

Ile grasz w MC: gram od wersji 1.4 beta

Ile grasz dziennie: zależy czasami caly dzien a czasami tylko 1 godz

stopka.webp

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...