Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZApowiedz serwera Kwadratowi Przyjaciele SV,WL,NonPremium,typ kwadratowej masakry


Russek14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngKwadratowi PrzyjacieleDiamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: Podam pozniej

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival,KwadratowaMasakra

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 20

de2zjo.gifBiala Lista: Tak

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

Potrzebne na taki serwer!!!

1337425578-U363900.png

Russek14,SafariFS,Bucu

1337425590-U363900.png

Chcialbym was zaprosic na zapowiedz mojego serwera typu kadratowa masakra serwer jest juz w sumie gotowy musze tylko powgrywac jeszcze pluginy start serwera przewidujemy jeszcze w tym tygodniu!!Administracja jest mila i ogarnieta.Posiadamy wlasny team speak 3i juz od dzis mozecie zapisywac sie na white list

Wzor podania

Wiek(minimum14)

NIck z gry

Doswiadczenie z minecraft

Imie

cos o sobie

i dlaczego nas serwer

 

Pamietaj na white list beda tylko osoby wybrane przez nas czyli nie idziemy po kolei tylko wybieramy najlepsze podania

 

Mapa bedzie podobna do tej z 1 sezonu

 

 

 

Nasz serwerowy team speak 91.239.66.245:10001

 

Ci Ktorzy Sa juz na whitelist

Wujo7PL

Naruk

SFDida

lei

LWinkino

RoGer(Bucu)

SafariFS

KowaltusPL

Kuczyn1995

Russek14

MieluPL

 

Zapraszamy start serwera juz DZIS wszystkich ktorzy sa na white liste zapraszamy o godzienie 19 na naszego team speak tam podamy ip zapraszamy rowzniez tych ktorzy nei sa na white liste

Opublikowano

Wiek(minimum14):14

NIck z gry:DKHooof

Doswiadczenie z minecraft: od poczatkow mc

Imie:Daniel

cos o sobie:lubie servery takiego typu i mam nadzieje ze bedziemy krecic filmy z srvera

i dlaczego nas serwer:bo mam nadzieje ze bedzie miła atmosfera

mca.png
Opublikowano

Wiek(minimum14); 16

NIck z gry; Wujo7PL

Doswiadczenie z minecraft; Dobre:D

Imie;Michał

cos o sobie; Co tu dużo mówić. Ogarnięty, spokojny, pomysłowy gracz :D

i dlaczego nas serwer; Ponieważ lubię pograć w mc z dobrą ekipą.

Opublikowano

Wiek(minimum14); 16

NIck z gry; Wujo7PL

Doswiadczenie z minecraft; Dobre:D

Imie;Michał

cos o sobie; Co tu dużo mówić. Ogarnięty, spokojny, pomysłowy gracz :D

i dlaczego nas serwer; Ponieważ lubię pograć w mc z dobrą ekipą.

 

Zostales przyjety juz niedlugo podam w tym temacie ip do serwera poki serwera nie ma zapraszamy na team speak 91.239.66.245:10001

Opublikowano

Wiek(minimum14) : 14

NIck z gry : LuiL

Doswiadczenie z minecraft : 1,7,3

Imie: Dominik

cos o sobie: Lubię grać w piłkę nożna oraz w komputer. ^_^

i dlaczego nas serwer: Szukałem serwera ala " Hardkorowa Masakra " no i trafiłem.

Opublikowano

Nick: PackFlamePL

Wiek: 15

Doświadczenie Minecraft: Gram od początku MC

Imię: Marcin

Coś o sobie: Hmm... Nazywam się Marcin xD ok lubię grać na komputerze, jestem naj. w piłkę z klasy no iii to chyba kunic xD:D

I dlaczego nasz serwer: Co tu dużo mówić... WIELBIE SERVERY TYPU KWADRATOWA MASAKRA

mca.png

Opublikowano

Wiek(minimum14) 18

 

NIck z gry Naruk

 

Doswiadczenie z minecraft 1,5 roku

:)

 

Imie Dominik

 

cos o sobie Co tu dużo pisać... Lubię budować różne budowle i jestem kreatywny

 

i dlaczego nas serwer bo jest podobny do kwadratowej masakry

:)

Opublikowano

Wiek(minimum14) 15

NIck z gry SFDida

Doswiadczenie z minecraft(1/10) 9,5

Imie Dawid

cos o sobie "Baldzo duzo glam"

i dlaczego nas serwer Ponieważ nie jestem taki popularny na yt, żeby dostać się na prawdziwą.

Opublikowano

Wiek:15

Nick z gry:Shelleirni

Doswiadczenie z minecraft:Beta 1.2_01

Imie:Kuba

Cos o sobie:Nazywam sie Kuba,lubie rysowac(troche mi to wychodzi),interesuje sie informatyka oraz grami :]

Dlaczego nas serwerBo mysle ,ze warto tu zagrac,probowalem grac na takich serwach ,ale one nie wypalile wiec mysle ,ze ten serwa bedzie dobry

:)

Opublikowano

Wiek: 14

NIck z gry: MrNe7T

Doswiadczenie z minecraft: Gram od Bety 1.7

Imie: Adrian

Coś o sobie: Lubię grać w Mc i biegać mój rekord na 300m to 42s.

Dlaczego wasz serwer? : Ponieważ kocham serwery Hardcore typu Kwadratowa Masakra ;]

 

Pozdrawiam Ne7T!!!

Opublikowano

Wiek(minimum14) 18

 

NIck z gry Naruk

 

Doswiadczenie z minecraft 1,5 roku

:)

 

Imie Dominik

 

cos o sobie Co tu dużo pisać... Lubię budować różne budowle i jestem kreatywny

 

i dlaczego nas serwer bo jest podobny do kwadratowej masakry

:)

Wiek(minimum14) 15

 

NIck z gry SFDida

 

Doswiadczenie z minecraft(1/10) 9,5

 

Imie Dawid

 

cos o sobie "Baldzo duzo glam"

 

i dlaczego nas serwer Ponieważ nie jestem taki popularny na yt, żeby dostać się na prawdziwą.

 

Zostaliscie przyjeci niedlugo podam wam ip do serwera w tym czasie zapraszam was do porozmawiania z nami na team speak

Opublikowano

Wiek(minimum14)

17

NIck z gry

lei

Doswiadczenie z minecraft

6 miesięcy

Imie

Daniel

cos o sobie

interesuję się informatyką i logistyką z którą wiąże swoją przyszłość

i dlaczego nas serwer

chciałbym spędzić miło czas na serwerze podobnym do kwadratowej masakry :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wiek(minimum14): 14 lat

NIck z gry: Noob27

Doswiadczenie z minecraft: W MC gram od wersji Beta 1.5.

Imie: Piotr

 

Cos o sobie: Mam na imię Piotrek, pochodzę z Kalisza. Chodzę do gimnazjum, a w międzyczasie gram w Minecraft.

:D

Dlaczego nasz serwer: Opis serwera wydał mi się bardzo ciekawy. Chcę sobie miło pograć z normalnymi ludźmi i poczuć się jak skkf.

Opublikowano

Wiek(minimum14) : 13.5 (proszę jestem bardzo ogarniętym graczem)

NIck z gry : NotowanyPL

Doswiadczenie z minecraft: Bardzo duże ;d

Imie: Bartłomiej

cos o sobie: hmm , jestem spokojny , przyjacielski , kreatywny.

i dlaczego nas serwer : Chcę zobaczyć jak to jest. Tym bardziej że Russek ogarnia Podania :D

NotowanyPL

Opublikowano

Wiek(minimum14):15

NIck z gryLWinkino

Doswiadczenie z minecraft:W skali 1/10 to 9

Imie:MIchał

cos o sobie:Mam na imię michał mam 15 lat.Lubie grać w piłke nożną, lola i minecrafta.Jeśli potrzebny jest skype to masz - winkino97

i dlaczego nas serwer:Dlatego bo chce poznać ciekawych ludzi, zabawić sie i potrolować (z ograniczeniem)

Opublikowano

Wiek(minimum14): 15

NIck z gry:KAGS

Doswiadczenie z minecraft: Około roku gram w MC, ogarniam crafting i grałem na serwerach różnego typu.

Imie: Kuba

cos o sobie: Mam na imię Kuba. Interesuje się sportem i grami komputerowymi. W międzyczasie gram w MC albo uprawiam różne sporty.

dlaczego nas serwer: Chciałbym pograć na ogarniętym serwerze tego typu. Masowe serwery to nie dla mnie .

Opublikowano

Wiek(minimum14): No kurcze mam 13 i 2 miesiące do 14 ale jestem ogarnięty.

NIck z gry: RogiPlayGames

Doswiadczenie z minecraft: Gram w minecraft od 2010 roku, umiem craftować większość itemków i nie griefuje żadnych domków

:)

Imie: Roger

 

cos o sobie: Mam na imię Roger. Mieszkam w pod Katowicami. Interesuję się piłką nożną i komputerami.

i dlaczego nasz serwer: Lubię takiego typu serwery minecraft i chciałbym grać jak na Kwadratowej Masakrze.

 

Przysięgam że nie będę niszczyć domków i kraść.

Opublikowano

Wiek(minimum14): 15

NIck z gry: konradowski8

Doswiadczenie z minecraft: Gram od 1.8

Imie: Nie wiem po co to, ale mam na imię Maciej.

cos o sobie: Witam mam na imię Maciej jak pisałem wyżej jestem zwykłym nastolatkiem który chce spontanicznie spędzić gre w minecrafta.

i dlaczego nas serwer: Szukam serwera gdzie miło spędzę serwer, że nie będzie żadnych kłótni, wyzywania, złodziejstwa .

Opublikowano

Wiek (minimum14) : 14

;)

Nick z gry MieluPL

Doswiadczenie z minecraft : 10/10

Imię : Piotr

Coś o sobie : Nazywam się Piotrek . Mam 14 lat lubię grac w nogę jak także w minecrafta

;) Interesuję się sportem i informatyką. Jestem ogar 101 % :D.

Dlaczego ten serwer : Ponieważ chcę poznac nowych kolegów a nawet przyjaciół.. Zawsze lubiłem serwery czysty survival w którym ludzie się szanują.

Opublikowano

Zostaliscie przyjeci niedlugo podam wam ip do serwera w tym czasie zapraszam was do porozmawiania z nami na team speak

Ile jest slotów i dlaczego nie przyjąłeś mnie ? ;/
Opublikowano

Russek dodałbyś podania które nic znimi nie zrobiłeś czekam już chyba 2czy 3 dni na to, żeby się dostać .

 

1.Temat zostal zalozony dzis

2.Ci ktorzy nie sa podani w opsicie sie nie dostali

Opublikowano

Wiek(minimum14) : 13.5 (proszę jestem bardzo ogarniętym graczem)

NIck z gry : NotowanyPL

Doświadczenie z minecraft: Duże !

Imię: Bartłomiej

Coś o sobie: Jestem spokojny , przyjacielski , kreatywny , lubię uczciwie grać i wymagam to od innych. Znam się na mechanizmach w MC (redstone , pistony , reapetery). Lubię budować. Ort. jest u mnie na +5.

Dlaczego nasz serwer : Chcę zobaczyć jak to jest. Tym bardziej że Russek ogarnia Podania. Myślę że się nadaję , zdobyłem już zaufanie wielu osób.

NotowanyPL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...