Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3.2+] sześcienna masakra [serwer podobny do kwadratowej masakry !]


RafiMine

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiek : 14/15 lat

imię : Dawid

nick: plewa7

czemu chce tu zagrać : lubie kwadratową i rózne takie serwery

czy zapoznalem sie (...) : tak

gg : 8552395

Skype : plewa7 <lubie komunikacje w takich grach ;) >

 

Dodam ze gram 3 lata < 2 lata i 1 rok na przeglądarce > , nie grufuje ! mam poczucie humoru

 

! JAK MNIE DODASZ TO PISZ NA GG / SKYPE

Opublikowano

Wiek: 14

Imię: Kuba

Nick: TheWolfik98

Dlaczego chce grać: lubie kwadratową i rózne takie serwery

czy zapoznalem sie z regulaminem: TAK

GG: nie używam

Skype: kuba.wilk98

jak dodasz pisz na skype

mój kanał na youtube: TheWolfik98

gram w minecrafta 2 lata jestem ogarnięty nie grifuje ;D POZDRAWIAM

Opublikowano

wiek: 14 lat

imię: Grzesiek

nick: xXsednoXx

czemu chcę tu grać: Ponieważ lubie takie serwery ;]

czy zapoznałem się z regulaminem: tak/nie tak

gg: 33693361

Opublikowano

wiek:15lat

imię:Dawid

nick:FuckTheSystem

czemu chcę tu grać:Lubie serwery tego typu zawsze pomoge jak coś bedzie nie tak ogarniam i nie bede gierfował

czy zapoznałem się z regulaminem: tak

gg:33628599

Opublikowano

wiek:14 Wiosen

imię:Jacek

nick:Cvaniaczek112

czemu chcę tu grać:Chciałym pograć na tym serwerze dla zabawy:)

czy zapoznałem się z regulaminem: tak/nieTak

gg:22587153 lub skype: liczi1111

Opublikowano

Wiek:14

Imię:Rafał

Nick:AlvaroMC

Czemu chcę tu grać:Ponieważ ogladam KM i sam chciałbym zagrać na takim serwerze nie grifuje jestem miły i nie lubie troli.

Czy zapoznałem się z regulaminem:tak/nie:zasady [!!!!]:

1. nie kradnij (jest plugin, że jak stawiamy dirt na skrzyni i ktoś go zniszczy to możemy sprawdzić kto to był drewnianym kilofem, tak jak na kwadratowej masakrze).

2. nie griefuj.

3. można zabijać.

4. można tworzyć sojusze.

5. nie obrażaj innych graczy bez powodu.

Zapoznalem się :)

gg:40176242

Opublikowano

wiek: 18

imię: Damian

nick: CampeR_Thc

czemu chcę tu grać: Hmm Jestem ogarnięty, nie griefuje itp. potrafię wg. mnie nawet ładnie budować i znudziły mi się serwery typu fb, rpg itp.

czy zapoznałem się z regulaminem: Yes of course

gg: 31441716

Opublikowano

wiek:12

imię:Dawid

nick:picass

czemu chcę tu grać:chce zagrać na fajnym serwie

czy zapoznałem się z regulaminem: tak/nietak

gg:45112548

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

wiek:13

imię:Maciej

nick Gollor16

czemu chcę tu grać: chcem grać z kimś na multi i nie moge znaleś fajnego serwa survival więc polecam się

czy zapoznałem się z regulaminem: Tak

gg :43992044

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

wiek:15

 

imię:Krystian

 

nick:czarny111

 

czemu chcę tu grać:chce nagrywac

 

odcinki i lubie takie servery

 

czy zapoznałem się z regulaminem: tak

 

gg:43047002

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

WIek:13lat

Imie: Gabriel

nick:MasterGVPL

czemu chce tu grac bo lubie takie typy serwerów i tez chce nagrywac...

czy zapoznałem sie z regulaminem :tak

nie mam gg ale skype: gabrielperek

Profil Steam ---->  *Kliknij*


Chcesz posnapować? *-* Dodaj : gabryyy997

Opublikowano

Wiek: 16

Imię : Piotr

 

Nick :Pmkp

Czemu chcę tu grać : Bo mam nadzieje ze bedzie Ciekawie i sympatycznie

GG : 682140

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...