Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3.2+] sześcienna masakra [serwer podobny do kwadratowej masakry !]


RafiMine

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam !

postanowiłem, że zrobię serwer podobny do kwadratowej masakry ;>

tutaj info:

sloty: 25

whitelist: włączona

potwory: włączone

nether: włączony

zwierzęta: włączony

ip: podam przyjętym osobom na gg.

serwer nie jest dedykowany, ale będę go włączał od razu po szkole.

serwer nie jest hamachi !

 

mapa jest ograniczona do 750 kratek.

 

ja nie korzystam z komend, nie tepam itp.

jest tylko 1 komenda:

/spawn

 

zasady [!!!!]:

1. nie kradnij (jest plugin, że jak stawiamy dirt na skrzyni i ktoś go zniszczy to możemy sprawdzić kto to był drewnianym kilofem, tak jak na kwadratowej masakrze).

2. nie griefuj.

3. można zabijać.

4. można tworzyć sojusze.

5. nie obrażaj innych graczy bez powodu.

 

w tym temacie składacie zgłoszenia wg. wzoru:

 

[b]wiek:[/b]
[b]imię:[/b]
[b]nick:[/b]
[b]czemu chcę tu grać:[/b]
[b]czy zapoznałem się z regulaminem: tak/nie[/b]
[b]gg:[/b]

I love AutoIt3 ;3

 

Opublikowano

wiek: 14 lat

imię: Tomasz

nick: lee06

czemu chcę tu grać: Ponieważ lubie takie serwery ;]

czy zapoznałem się z regulaminem: tak/nie Wielkie tak

gg: 820152

Opublikowano

[b]wiek:[/b] Tak

[b]imię:[/b] Mateusz

[b]nick:[/b] SpeeKis

[b]czemu chcę tu grać:[/b] Kocham takie serwery chcialbym zagrac na kwadratowej masakrze ale niestety jest to nie mozliwe i chce zagrac na podobnym serwerze takim jak ten! :)

[b]czy zapoznałem się z regulaminem: tak/nie[/b] Takk !

[b]gg:[/b] 39917247

Opublikowano

wiek: 15

imię: Kuba

nick: KAGS

czemu chcę tu grać: Chciałbym spróbować gry na tego typu serwerze. Tzw. masówki to nie dla mnie.

czy zapoznałem się z regulaminem: tak

gg: 43362971

Opublikowano

wiek:16

imię:Bartek

nick:GrubyNS

czemu chcę tu grać:bo chce sie dobrze bawic

czy zapoznałem się z regulaminem: tak/nietak

gg:12941304

Opublikowano

wiek: 17 lat

imię: Konrad

nick: sh00t3r

czemu chcę tu grać: Zawsze chcialem grac na serwie typu kwadratowa masakra...

czy zapoznałem się z regulaminem: tak/nie Tak

gg: 12526412

Opublikowano

wiek:15

imię:Michał

nick:micbar22

czemu chcę tu grać:Lubie serwery typu kwadratowa

czy zapoznałem się z regulaminem: tak/niezapoznalem sie szczegolowo

gg:3427746

Opublikowano

wiek:13 i pół

imię:Łukasz

nick:Luriix

czemu chcę tu grać:Ponieważ uwielbiam wspólną zabawę

czy zapoznałem się z regulaminem: tak/nie:Tak.

gg:44123193

Opublikowano

Wiek: 16

Imię: Jarek

Nick: Elvexon

Czemu chcę tu grać: Lubie grac na takich serwerach. Normalny survival z kolegami.

Nikt nie griefuje i nikt nie kradnie (przynajmniej mam taka nadzieje).

Czy zapoznałem się z regulaminem: tak

GG: 37455801

Opublikowano

Wiek: 14

Imię: Sebastian

Nick: Semirek99

Czemu chcę tu grać: Lubie grac na takich serwerach. Normalny survival z kolegami.

Nikt nie niszczy i nikt nie okrada.

Czy zapoznałem się z regulaminem: tak

GG: 26190826

Opublikowano

wiek:13

imię:Bartek

nick:BCCichy

czemu chcę tu grać:lubie takie serwery i chce sie tu zabawic. Równiez planuje nagrac serie na tekim serwie

czy zapoznałem się z regulaminem: tak

gg:37361213

Opublikowano

Wiek:12

Imię:Jakub

Nick:Werido

Czemu chcę tu grać:Szukam serwera z ogarniętymi graczami i administracją.Wydaje mi się, że ten serwer będzie fajny.Jestem ogarniętym graczem,pomagam w potrzebie.

Czy zapoznałem się z regulaminem:Tak

GG:41410388

Opublikowano

wiek:14

imię:Adrian

nick:Kapitan

czemu chcę tu grać:bo lubie tego typu serwery

czy zapoznałem się z regulaminem: tak

gg:43674384

Pomogłen ?? daj ++

cooltext648245635.png

Opublikowano

wiek: 14

imię: Szymon

nick: PLcrazy

czemu chcę tu grać: Ponieważ lubie grać na serwerch z ogarniętymi ludzmi i poszukuję przygud.

czy zapoznałem się z regulaminem: tak/nie tak

gg: 44063510

Opublikowano

Wiek: 13

Imię : Sebastian

Nick : Sebastian1882

Czemu chcę tu grać? : Chętnie zagrałbym na tego typu serwerze, bo kwadratowa masakra to zaje** pomysł, ale jest ona tylko dla "wybranych" :) Lubię kontakt z innymi graczami, mam nadzieję na fajną zabawę i miła atmosferę (ale nie poważną tylko humorystyczną). Jeśli będzie zakaz totalnego przeklinania, to raczej nie zagram. Chciałbym żeby był jakiś mały ustęp od zasady "Nie przeklinać bo ban!!!" :)

Czy zapoznałeś się z regulaminem : Oczywiście.

GG : I tu jest problem mały. Nie mam gg. Jeśli można by było się zgadać to na pw :)

Opublikowano

[b]wiek:[/b]13

[b]imię:[/b]maciek

[b]nick:[/b]zasuke

[b]czemu chcę tu grać:[/b]lubie servy tego typu a ciezko znalezc dobry

[b]czy zapoznałem się z regulaminem: tak/nie[/b] tak

[b]gg:[/b]nie posiadam moze skype?? minecraftno

Opublikowano

wiek:14

imię:Łukasz

nick:CanterPL

czemu chcę tu grać:Ponieważ interesuja mnie takie serwery ;D.

czy zapoznałem się z regulaminem: tak.

gg::39630533

PS-W Minecrafta Gram Ponad 1,5 Roku.

Opublikowano

wiek: 15 lat

imię: Wojtek

nick: LoordHagen

czemu chcę tu grać : Ponieważ podoba mi się ten pomysł, i lubię tego typu rodzaje gry. Poza tym jestem dość ogarnięty.

czy zapoznałem się z regulaminem: tak

gg:3296482

Opublikowano

wiek: 14

imię: Sebastian

nick: KosmoTost

czemu chcę tu grać: Bardzo lubię serwery typu Kwadratowej Masakry i Chciałbym się zaprzyjaźnić i wspólnie przyjemnie spędzić tu czas z resztą graczy.

czy zapoznałem się z regulaminem: Tak, zapoznałem.

gg: Nie posiadam, ale Mam Skype : Sebek9822

Opublikowano

wiek: 14 lat

imię: Kacper

nick: KaceK99

czemu chcę tu grać: Szukam fajnego servera a ten wygląda mi na taki :D

czy zapoznałem się z regulaminem: tak/nie Oczywiście że TAK !

gg: 44270612

Opublikowano

wiek : 15 ;D

imię: Łukasz

nick: mkkf

czemu chcę tu grać ? odpowiedz jest prosta kocham serwery typu "kwadratowa masakra" potrafie szybko ogarnąć takie mapki ;) prosze o dodanie

czy zapoznałem się z regulaminem ? oczywiście tak

gg: 43550394 ;) jak chcesz napisz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...