Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Zapisywanie passów na 4 konta ( z widocznym loginie po zapisaniu)


TEKEN5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;)

 

Mam pytanie ma ktoś linka do zapisywania passów w ten sposób ,że jak klikniemy zapisz to opcja " Konto 1" , "Konto 2" , "Konto 3" , "Konto 4" zamienia sie w login ? moze dam ss zeby wyjasnic o co mi chodzi :

 

http://www.fotosik.p...5979df3552.html

 

 

Jak widzimy na zdjeciu w Konto 1 zapisalem login i haslo i Opcja " Konto 1" znikla a na jej miejsce pokazala sie opcja "teken5"

 

ma ktoś to ? dam Limit lubie to za to

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

może coś takiego ?

 

http://www.mpcforum.pl/topic/411950-tutorialjak-zrobic-zapisanie-passow-na-4-konta/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/674543-dlzapisywanie-passow-dla-4-kont/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/293063-tutorialzapisywanie-passow-na-4-konta-metin2-pl/

 

Może coś takiego zrobię jak tam co ci podałem wyżej nie będzie ;D,ale to chwilkę mi zajmie ;cc

 

Albo sobie wypakuj Locale_pl i Plik Root

 

i weź te odpowiednie pliki sobie na pulpit czy tam gdzieś i edytuj ;D

Ker169.gif

Opublikowano

Mam to juz od dawna :D to jest normalne zapisywanie a mi chodzi zeby w miejsce np Konto1 po zapisaniu pokazywal sie login :D

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Jesteś strasznie zarozumiały, wszędzie widzę jak przechwalasz się "ja bym to zrobił w max godzinę" tak więc pozwolę Ci się wykazać - zrób to sam, mi zajęło to 15 minut :

 

10309560223363845305.jpg

 

PS. Podpowiedź: Wywołujesz fragment funkcji wczytującej login z pliku Konto1.SyS. Oczywiście potrzebujesz to samo zrobić z Konto2.SyS/Konto3.SyS/Konto4.SyS

Opublikowano

Pokaż mi w którym poście napisałem że zrobiłem coś w kilka min ;> Nie przypominam sobie.

 

Poza tym dodam to jak będę miał czas. Bo ostatnio dodawałem :

 

ffe71deaf241feed.jpg

 

I teraz nie mam zbytnio czasu bo mam naukę.

 

Napisałem że "Dodałbym coś w 1 h" chodziło chyba o zbroje,bronie. Skoro bez wypakowywania plików jestem w stanie wszystko dokładnie wypisać przy użyciu FileArchivera toi dodanie zbroi,broni nie sprawiło by mi trudu.

 

Miśku nie bulwersuj się tak ;) sam osobiście gratulowałeś mi wypakowania Clienta Rivendel na pw <3

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...