Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Minecraft 1.3.2 PC - Czyli , poradnik jak grać na splitscreen !


volt2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra, pobawiłem się z tym właśnie i zadziałało, tylko że z ustawieniami pada jest coś nie tak, nie mogę chodzić do przodu. Nawet dla sprawdzenia wszystko ustawiłem na jeden przycisk, a move forward i backward na przyciski 0 i 2. Oba przyciski wywołują chodzenie do tyłu. Jakiś pomysł jak to naprawić? (tak się nie da grać! przecież nie mogę chodzić do przodu!!!)

 

EDIT: Może to moda źle zainstalowałem?

Wejdź, narysuj coś! - http://weavesilk.com/

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Skoro napisałem @Ref , to wiadomo , że ci nie pomogę bo nie wiem jak ... Sorka .

 

 

 

@Ref .-

Opublikowano

może tak dasz screeny z teog splitscreena?

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

może tak dasz screeny z teog splitscreena?

 

Dam ale później , bo teraz czasu nie mam . Może być ??

 

Jak coś dam edita , wyślę Ci pw .

Opublikowano

@Ref

 

Sorry nadal mam mało czasu na zrobienie ss (wiem że to czasu nie wymaga , ale zrozumcie ;] )

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siema mam pytanie, czy mogłby ktoś mi wszystko po kolei wytłumaczyć? robie wszystko zgodnie z różnymi poradnikami, a gdy już wykasuje w minecraft.jar, folder meta inf, i przełoże pliki od joypada, i odpalając gre potem przez run.bat pisze done loading i ciągle to samo, nie chce dalej się załadować /pokombinowałem i teraz wyskakuje mi coś takiego:


 Minecraft has crashed!	
 ----------------------	

Minecraft has stopped running because it encountered a problem; Unexpected error
This error has been saved to C:\Users\Lukas\Desktop\ss mine\.minecraft\crash-reports\crash-2012-11-22_17.55.06-client.txt for your convenience. Please include a copy of this file if you report this crash to anyone.
--- BEGIN ERROR REPORT 546e58b8 --------
Generated 22.11.12 17:55
- Minecraft Version: 1.3.2
- Operating System: Windows 7 (amd64) version 6.1
- Java Version: 1.7.0_09, Oracle Corporation
- Java VM Version: Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM (mixed mode), Oracle Corporation
- Memory: 25913128 bytes (24 MB) / 64094208 bytes (61 MB) up to 950730752 bytes (906 MB)
- JVM Flags: 0 total;
- LWJGL: 2.4.2
- OpenGL: GeForce GT 630/PCIe/SSE2 GL version 4.2.0, NVIDIA Corporation
- Is Modded: Very likely
- Type: Client
- Texture Pack: Default
- Profiler Position: N/A (disabled)
java.lang.NoSuchFieldError: joystick
at ays.a(GuiMainMenu.java:447)
at auw.b(EntityRenderer.java:964)
at net.minecraft.client.Minecraft.J(SourceFile:607)
at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:535)
at java.lang.Thread.run(Unknown Source)
--- END ERROR REPORT 1b636aad ----------

 

Dobra dziala. wystarczylo pokombinować 2 godziny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...