Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FAQ - Najczęściej zadawane pytania w dziale "Hacki, boty, bugi"


Istny Diabel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FAQ - Najczęściej zadawane pytania w dziale "Hacki, boty, bugi"

 

1) Czy istnieje TradeHack?

Na tą chwilę nie znajdziesz takiego Hacka. Wszelkie filmy to fake. Nie pobierajcie tego typu hacków, ponieważ w środku może być keylogger. Nie wysyłajcie również SMS'ów związanych, ponieważ możecie stracić dużo pieniędzy, a hacka i tak nie dostaniecie.

2) Czy istnieje YangHack?

Nigdy nie było, nie ma i nie będzie hacka, któy będzie nam dawać yangi. Jedynie mogą być YangBugi - wina Admionistracji danego serwera.

3) Czy istnieje hack, który będzie zbierał np. tylko sztabki?

http://www.mpcforum.pl/topic/785103-tut-autopickup-na-wybrane-itemy-zrob-to-sam-poradnik-dla-srednio-zaawansowanych/

4) Mam pomysł na nowego cheata!

Napisz tutaj:

Klik

5) Szukam 1Hit-Killer'a

Nie istnieje na daną chwilę 1hitkiller, który będzie działał na Metin2 PL / Serwerach Prywatnych.

6) Co to jest Kamermod/Mod?

KamerMod pozwala nam logować się na serwery bez potrzeby pobierania clienta za każdym razem. Posiada on dużo wspomagaczy.

Strona:

http://www.metin2mod.tk/

7) Szukam IP, Portów, Pong lub serverinfo

Nie twórz takich tematów tylko napisz tutaj:

Klik

8) Jak dodać serwer do KamerModa?

Skorzystaj z tego mini-tut'a

Klik

9) Nie widzę nowych map, npc, mobbów na Modzie - co robić?

Poradnik jak dodać npc, moby, lub mapy

Klik

10) Czy Expbot od Kamermoda działa na PL'u?

Tak.

11) Czy istnieje jakiś cheat, który pozwoli mi się teleportować na mapy bez wymaganego lvl'a?

Na tą chwilę nie ma - jedynie poprzez bugi można się teleportować na różne mapy nie mając wymaganego poziomu.

12) Jak zablokować Logi?

Link:

http://www.mpcforum....hield-logblock/

13) Na ile dostanę bana za używanie hacków?

Grozi za to Ban na zawsze

Nazwy hacków, botów i ich znaczenie:

FishBot - Bot, który za nas łowi ryby. Używanie go nie zwiększa szansy na złowienie ryby

TradeHack - Hack, dzięki niemu możemy zabrać drugiej osobie bez akceptacji to co dała nam na handel. Bot tak naprawdę nie istnieje!

SwitchBot - Bot, który automatycznie zmienia bonusy w naszym przedmiocie.

DmgHack - Hack, który zwiększa naszą wartość ataku.

WallHack - Hack, który pozwala nam przechodzić przez ściany, drzewa, domy, góry itp.

ExpDonator - Bot, ktory automatycznie daje zdobyty przez nas exp do gildii. Przydaje się dropkom.

Multihack - Zbiór dużej ilości hacków.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Temat wyczyczony ze spamu ze względu na estetykę.

Aktualizacja punktu 3.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Trade hack istnieje.Grałem kiedyś na pl'u gość poprosił żebym pokazał mu miecz nacisnął akceptuj i mi go zabrał.

Gościu nie działa i koniec pewnie było tak że on dał accept ty też dałeś przez przypadek i już od razu Trade Hack . To robienie ludziom z mózgów wody , Ktoś kiedyś fake wrzucił i teraz istnieje taki termin w metinie co daje szanse złodziejom na kradzież poprzez keyloggery i pożądanie i zazdrość innych graczy.
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...