Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskusja: Gramy na PL'u ! #4 "BOJOWIEC + Wszystko o koniu!".


Ziarqq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa: Gramy na PL'u ! #4 "BOJOWIEC + Wszystko o koniu!".

Kategoria: Freestyle użytkowników

Data dodania: 06 październik 2012 - 13:28

Autor: Ziarqq

Krótki opis: Nieudostępnione

 

Nowa seria "Gramy na PL'u"

Witam chciałbym wam przedstawić coś co robię od niedługiego czasu: więc nargywam sobie filmiki na yt z mojej postaci ( Let's play ). Chciałbym aby więcej osób mogło to zobaczyć także wrzucam wam mój najnowszy filmik : ) http://www.youtube.c...w&feature=g-u-u + Tu jest link do całej PlayListy ( czyli wszystkich odcinków ) http://www.youtube.c...fH&feature=plcp

 

 

Proszę o łagodne ocenianie, robię to od nie dawna. Wiem, ze te poczatkowe odcinki moga być nudne, ale jak wiadomo - początki ;/.

 

 

Pozdrawiam wszystkich i miłego oglądania!

 

 

P.S. Jak macie jakies uwagi to nie hejtujcie, tylko napiszcie co powienienem poprawic itd. Mozecie mi tez pisac pomysly na odcinki, w temacie, na YT, lub na PW Jeszcze raz wszystkich Pozdrawiam!

P.S#2

Jest to seria mojego kolegi. Ten tekst jest jego autorstwa został on przepisany jeżeli chcecie się z nim skontaktować to albo PW do mnie na forum lub do niego na YT. Pjona

 

Pokaż film

pierwszasygnaturad.jpg

Sygnatura zrobiona samodzielnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...