Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Square Massacre [1.3.2] - Kwadratowa Masakra [Dedyk] [WL] [No-Premium]


Boy4538

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:Lime06(Premium Minecraft xD)

Wiek:15

Skype:krzyzan521123

Dlaczego chcesz tu grać?:Because szukam serwera tego typu. Mam dosc grieferów.

Co to jest grifowanie ?: Griefowanie to niszczenie, demolowanie czyjejś własności xD

Opublikowano

Nick:Shellerini

Wiek:13

Skype:demonolog_99

Dlaczego chcesz tu grać?:Bo mysle ,ze warto tu zagrac i bedzie to jeden z bardziej ogarnietych serwerow ;]

Co to jest grifowanie ?:Jest to niszczenie cudzej wlasnosci i kradziez ekwipunku.

Opublikowano

Nick:RIseAganist

Wiek:15

Skype: grzechu338

Dlaczego chcesz tu grać?: zawsze chcialem pograć na serwerze tego tupy i teraz jest na to okazja

co to jest griefowanie: Celowe niszcenie , wylewanie lawy w miescie itd itp ...

Opublikowano

Nick:Kastet2

Wiek:13

Skype:packixd

Dlaczego chcesz tu grać?:Bo mysle ,ze warto tu zagrac i bedzie to jeden z bardziej ogarnietych serwerow ;]

Co to jest grifowanie ?:Jest to niszczenie cudzej wlasnosci i kradziez ekwipunku.

 

Nick:Kastet2

Wiek:13

Skype:packixd

Dlaczego chcesz tu grać?:Bo mysle ,ze warto tu zagrac i bedzie to jeden z bardziej ogarnietych serwerow ;]

Co to jest grifowanie ?:Jest to niszczenie cudzej wlasnosci i kradziez ekwipunku.
Opublikowano

Nick: Bartas06

Wiek: 14,5 lat

Skype: xbartekx98

Dlaczego chcesz tu grać?: Ponieważ lubię tego typu serwery, znam bardzo dobrze bukkita i komendy.

Co to jest grifowanie ? Jest to niszczenie cudzej własności na serwerze.

25 Postów : TAK

50 Postów : TAK

100 Postów : NIE

200 Postów : NIE

Opublikowano

Nick: AxeV13

Wiek: 14

Skype: axezmc

Dlaczego chcesz tu grać?: Lubię tego typu serwery. Byłem kiedyś założycielem serwera "Kwadratowa Masakra", jednak on padł.

Co to jest grifowanie ? - Nieszczenie bloków stawionych przez innego gracza.

Pozdrawiam.

Masz jakiś problem? Bez żadnych komplikacji udzielę Ci odpowiedzi.

Pisz na GG: 44369097

Dzwoń na Skype: axezmc

Opublikowano

Nick:SenSej

Wiek:14

Skype:jest

Dlaczego chcesz tu grać?:bo lubie takie serwery i jest fajna reklama

Co to jest grifowanie ? rozwalanie cudzych budowli

Opublikowano

Nick:Cezarusek

Wiek:14

Skype:cezarus129876

Dlaczego chcesz tu grać?: Na tym serwerze chcę grać ze względu na to, że czasami fajnie jest pograć z większą grupą zaufanych osób.

Co to jest grifowanie ? Grifowanie to niszczenie czyjejś własności.

Opublikowano

Nick: pawlosssek333

Wiek: 15

Skype: pawlosek333

Dlaczego chcesz tu grać?: Szukam ogarniętych, przyjemnych serwerów, typu kwadratowa masakra.

Co to jest grifowanie ?: To niszczenie bloków stawionych przez innego gracza.

Opublikowano

Nick: Litchuania

Wiek: 14.

Skype: vister71

Dlaczego chcesz tu grać?: Bo lubię tego typu serwery, a nie ma żadnych ogarniętych 'kwadratowych masakr.'

Co to jest grifowanie ? griefowanie* to jest niszczenie innym domów, budynków.

PXUm92q.gif

Opublikowano

Nick: Kuszman

Wiek: 17

Skype: TheQusz

Dlaczego chcesz tu grać?: Ponieważ lubie takie serwery, i bardzo chce tu grać ...

Co to jest grifowanie ? Niszczenie np domku - serwera

Opublikowano

Nick:Russek14

Wiek:15

Skype:nie.mam team speak 3

Dlaczego chcesz tu grać?:Poniewaz chcailbym zagrac na serwerze takiego typu

Co to jest grifowanie ? psucie czegos niszczenie komus jego pracy

Opublikowano

Nick: Wyrfelek99

Wiek: 13 (po mutacji jakby komuś przeszkadzało ;))

Skype: wolę ts'a

Dlaczego chcesz tu grać?: Lubię kwadratową masakrę u skkf'a

Co to jest grifowanie ?: Niszczenie cudzych budowli

Opublikowano

Nick: NiemyMim Albo Drrake

Wiek: 14

Skype: Thefastkill

Dlaczego chcesz tu grać?: Lubie Takie Serwery .

Co to jest grifowanie ? Niszczenie mienia innej osoby bez jej pozwolenia

giphy.gif

Opublikowano

Nick:Drewniak

Wiek:15

Skype:xlordx97

Dlaczego chcesz tu grać?: Chciałbym grać na Kwadratowej masakrze bo to mnie kręci

Co to jest grifowanie ? Jak jeden gracz będzie usuwał klocki innego użytkownika i np. Postawiał klocki na drodze.Ja zawsze myślałem że to jest grief więc jakby co to moja wina.

Opublikowano

Nick:Route66MPC

Wiek:16

Skype:Podam , Tez mam tsa :)

Dlaczego chcesz tu grać?:Poniewaz znudzily mi sie serwery Rpg , Freebuild i SurvivalGames.I dlatego bo chce pograc w cos nowego

Co to jest grifowanie ? : Grief to jest cos takiego ze ktos glupi zacznie rozwalac kogos innego budynek :).

Opublikowano

Nick: AsToN

Wiek: 16

Skype: Mam TeamSpeaka.

Dlaczego chcesz tu grać?: Szukam normalny server gdzie będę mógł pograć z normalnymi ludźmi.

Co to jest grifowanie ? Niszczenie rzeczy wybudowanych przez graczy.

Opublikowano

Nick: LuiL

Wiek: 14

Skype: Mam ale wole ts3

Dlaczego chcesz tu grać?: Lubie serwery tego typu grałem już na paru.

Co to jest grifowanie ?: jest to niszczenie np.Mapy, domów, wylewanie lawy itp.. ;p

Opublikowano

Nick: Maniok

Wiek: 15

Skype: manioczek112

Dlaczego chcesz tu grać?: Szukam serwera z klimatami "kwadratowej masakry"

Co to jest grifowanie ?: Niszczenie czegoś co nie należy do ciebie bez zgody właściciela.

 

 

ps. TS3 nie działa?

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

 

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

 

logo.png

Opublikowano

Nick: zFallay

Wiek: 15

Skype: Podaje na pw

Dlaczego chcesz tu grać?: Szukam serwera aka "kwadratowa masakra".Zawsze chciałem zagrać na servie tego typu

Co to jest grifowanie ?: Niszczenie czegoś co należy do innego gracza

 

Opublikowano

Nick: fidosek

Wiek: 17

Skype: DizzyToMatek

Dlaczego chcesz tu grać?: Chce tu grac dlatego iż szukam servera typu kwadratowa masakra ale z jakimś tam powiedzmy klimatem . Ogl. gram dla zabawy i z nudów ; ]

Co to jest grifowanie ? : Grifowanie to jest niszczenie czyjejś pracy .

?????

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...