Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomoc w zakupieniu butów sportowych :D


dacek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema ludziska , witam kibiców Realu , Barcy i innych klubów ;)

 

Szukam butów sportowych , moga to byc korki , rozmiar 42 max .

Chcialbym zeby sie do czegos nadawaly .

Nigdy nie kupywalem takich butów , zawsze gralem w takich jakie mam ( teraz mam z firmy reebok ale one sa za miekkie i z przodu zaczynaja sie powodu niszczyc , szkoda mi zeby 160 zl sie teraz poszlo Je.....c. .

Dobrze by bylo gdyby nadawaly one sie na tartan który jest obok gimbazy. ( jezeli ktos nie wie to to jest takie male boisko z gumy typowe do recznej , ale my tam gramy i w to i wto .

Na w-fie biegamy do 8 kółek . ( Jedne ma okolo 750m podobno) Boisko jest obok tartanu .

Wiem ze raczej sie na tartan nie nadaja korki ale slyszalem cos o jakis sniezynkach , moglby ktos cos doradzic ;) z gory wielkie dzieki .

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

Nie wiem za co Ci daja tego Kidmoderatora ale co do rangi " Kid" to nalezy Ci sie ;)

, prosilbym zeby mowic na temat , nie offtop .
Nie offtopuj ... -.-
31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

Że ktoś ma Moda/Kida, to nie może się pośmiać? Ja pierdole. Ja też nie wiem po kiego chuja pisałeś o Barcy itp.

 

Ja mam F50tki, polecam serdecznie :)

 

adidas_5F00_F50_2D00_adizero_5F002D00_Wht_5F00_Pink_5F00_Cyan_5F00_Main_5F00_PS.jpg

 

Tylko inna podeszwa :)

1351788161-U286260.png

Opublikowano

O kurwa widze nagly atak haterow , musze zedytowac bo zaraz sie zejdzie ruska mafioza jeszcze...

 

 

 

@TOPIC

 

Najlepiej by bylo gdyby takie do 400 stow .

 

Prosze o dodawanie fotek , chcialbym z adidassa lub nike , inne NIE.

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

Umiem pisac lepiej od Ciebie ;). Jak cos nie pasuje to spierdalaj .

 

dodales fote dopiero po fakcie i wtedy napisales zebym ocenial gdy patrzylem strone nike -.-...

Gratulacje mądrosci

 

 

 

@TOPIC

 

Wytlumaczy ktos co to sa te sniezynki ;)?

 

 

 

 

 

 

 

@DOWN

ta....

Haters gonna hate ;)

Wiem ze hejterzy , nie mam Ci za co dziekowac bo nie pomogles zabardzo.

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

Po pierwsze, pierdolnij się młotkiem w łeb, jeżeli nie wiesz za co to zacytuję fragment twojego postu :

Szukam butów sportowych , moga to byc korki , rozmiar 42 max .

 

Dobrze by bylo gdyby nadawaly one sie na tartan

A więc, jeżeli chcesz mieć "bąble" na stopach oraz zjebane korki to polecam.

 

Jedyne buty jakie nadają się na tartan to żwirówki ew halówki.

http://www.megabuty.pl/product-pol-1613-Buty-Nike-Mercurial-Veloci-V-TF.html

http://cokupic.pl/produkt/Nike-MERCURIAL-VELOCI-IC-317897-841

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Oesu, nie wiedzialem ... Ty sie pierdolnij w leb i nie wstawaj jak nie umiesz czytac

Nigdy nie kupywalem takich butów , zawsze gralem w takich jakie mam

Skad mam wiedziec? Nie znam sie na tym ...

Ale za buty dam Ci jutro like bo mam takie cos :

Wystąpił błąd

 

Wykorzystałeś już dzienny limit pozytywnych głosów reputacji.

31588_504168146284703_1440492924_n.jpg
Opublikowano

Dash dobrze gada... Jak można grać na tartanie w korkach? Jak już to koreczki bądź halówki... ;)

A do 400zł to bierz na wygląd, np. Nice Mercurial, bo te z dobrego tworzywa są od 600zł+... ;)

Opublikowano

adidasF50adizero%20miCoachLeatherfootballboots5.jpg

 

Adidas f50 2012/2013

 

 

 

 

NEW20122013NikeMercurialVaporVIII13_2.jpg

 

 

W szczególności polecam ci te Nike Mercurial 2013 Barcelona , piękne buty piękny materiał , jak do 400zł to wyrobisz się , mam ten barcelony i nie wierzę , że aż tak ociekają zajebistośćią , taki szpan z nimi :O a gra jeszcze lepsza

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...