Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Styx online | 100 cap CH/EU | Arabia| Średni exp rate | słaby sun rate


mate105

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

+ Purification Pill nie ma w npc, za to są w skillach.

ppill.png

+ Całkiem ładne te nowe miasto i nowe tereny

+ Spore spoty z potworkami 97+

 

- Jak na razie w mieście spotykałem same boty

- Nie jestem pewien, ale raty to są chyba "Low"

 

Pogramy zobaczymy. Jak na razie wygląda fajnie.

Wiem, że ze mnie cham, ale taki już jestem.

Opublikowano

ale nie ma rasy jeszcze? :( pograł bym arabami :)

 

@UPDATE było

  • Fixed most bugs with npcs
  • Magic pop up to d10 now (+euro)
  • Consignment up to d10 now (+euro)
  • New arabia dress added (Picture below)
  • JG-Cave can be entered at level 70+ now
  • Astral / Immortal / Anti-Assimilation Stones D10 added to item mall
     
     
     
    nick Ewenement

*********************************************

"Nawet Jeśli Wszyscy Już w Ciebie Zwątpili

Pokaż Że Się Mylili

Nie czekaj Ani Chwili"

*********************************************

Opublikowano

dlaczego nie ma żadnego pt w pt matching xD? ani w akadmii :D? nikt nie gra tu czy poprostu każy w pt jest , nie rozumiem

 

niby jest Users Online: 178 / 1500

 

 

 

3 lvl się dostaje za 1 lvl moba low raty :D

*********************************************

"Nawet Jeśli Wszyscy Już w Ciebie Zwątpili

Pokaż Że Się Mylili

Nie czekaj Ani Chwili"

*********************************************

Opublikowano

Server fajny , Dużo Party dlatego też w PT matching jest mało nr.

 

Osobiście gram , 0 lagów . Zrobiłem Guild

 

 

W grze nick Ewenement

 

Guild ShowTime

 

Rekrutujemy :) pisać privy

*********************************************

"Nawet Jeśli Wszyscy Już w Ciebie Zwątpili

Pokaż Że Się Mylili

Nie czekaj Ani Chwili"

*********************************************

Opublikowano

ewenement nie rozumiem cie ty co chwila grasz na innym serwie. Ile ty masz lat 15??Zakładasz gildie grasz na każdym serwie max 7 dni i pozniej gildia sie rozpada bo gm offline ;/ nie polecam.

Opublikowano
ewenement nie rozumiem cie ty co chwila grasz na innym serwie. Ile ty masz lat 15??Zakładasz gildie grasz na każdym serwie max 7 dni i pozniej gildia sie rozpada bo gm offline ;/ nie polecam.

 

 

Rozbroiłeś mnie xD Jaka gildia miała by się rozpaść? skoro żadnej nie zakłądałem na innych serverach ^^ lol haha

Żadnym Gmem nie byłem... grałem tylko i wyłacznie w Guild Resistance i ludzie stąd mnie pamiętają , Guild sie rozpadła ale nie przeze mnie tylko tak poprostu. a szkoda bo dalej bym w niej grał.

 

Co do zmiany servera ? nikt mi niie zabroni zmieniać servera. zresztą nie wiem o co ci chodzi dokładnie , bo jeżeli zmieniam server to tylko przechodze na inny ( nowy) sprawdzam czy dobry czy nie , i pisze ludziom z forum czy się opłaca. Jeżeli dobry to gram , jeżeli nie to poprostu nie gram w silka i czekam na nowy server :D GRAM tu puki co bo jest nowy server chce go sprawdzić czy się opłaca grać to chyba proste , narazie mi pasuję więc zostaje :)

 

tak jak mówiłem ipielec nie wiem czy cie znam z tsa czy nie , nie wiem skąd mnie znasz. Ale nie masz prawa się wypowiadać BŁĘDNIE... nie toleruję takich zagrywek.

 

tak więc ZAPRASZAM NA SERVER nick Ewenement lvl rośnie , powoli :P

 

Guild już mamy ShowTime Chcę zebrać jak najwięcej aktywnych ludzi :)

 

bot działa Mbot

*********************************************

"Nawet Jeśli Wszyscy Już w Ciebie Zwątpili

Pokaż Że Się Mylili

Nie czekaj Ani Chwili"

*********************************************

Opublikowano

witam dlaczego nie działa mi jak odpalam przez launchera pisze patch i nic ..

 

EDIT

oki działa dzieki ;D

Opublikowano

no bo musisz poczekać :) pisze patch ale po paru min na START się zmienia ;d

*********************************************

"Nawet Jeśli Wszyscy Już w Ciebie Zwątpili

Pokaż Że Się Mylili

Nie czekaj Ani Chwili"

*********************************************

Opublikowano

Users Online: 184 / 1500

*********************************************

"Nawet Jeśli Wszyscy Już w Ciebie Zwątpili

Pokaż Że Się Mylili

Nie czekaj Ani Chwili"

*********************************************

Opublikowano

na dzień dzisiejszy

 

  • Added D10 Lucky powder to JG Grocery
  • Added D10 Elements to JG Grocery
  • Magic pop CH items fixed (D10 shows up now + enabled database sided))
  • Consignment Stones/Tabs/Elements Fixed (D10 shows up now + enabled database sided)
  • Astral / Immortal / Anti-Assimilation Stones D10 Prices reduced (60/60/42 -> 50/50/35 Silks)
  • Global-Chatting price educed (50 -> 21 Silks)
  • Arabian Mobs Grind-able now (Party recommended; Still needs a bit of fine-tuning I guess)

10/06/2012 - Website / Styx Points / Database / Server

  • Backup of Database
  • Stored Procedure Reconfig (Performance increase back-end, not noticable front-end)

 

Users Online: 242 / 1500

*********************************************

"Nawet Jeśli Wszyscy Już w Ciebie Zwątpili

Pokaż Że Się Mylili

Nie czekaj Ani Chwili"

*********************************************

Opublikowano

witam dlaczego nie działa mi jak odpalam przez launchera pisze patch i nic ..

 

EDIT

oki działa dzieki ;D

 

Ile czekałes? Czekam juz okolo 30minut i dalej nic:)

farah.png

Opublikowano

@up pino

 

Wielki powrót do silka co ;>?

Ułomnych miliony trwających by trwać

Bękartów Kościoła bez wiary w ten kraj

Spaczonych Chrystusów, w cierpieniu ich cel

To wszystko zniszczymy by spłonął ich świat!

W dziejów zamęcie jest droga przez noc

Ostatnia nadzieja by wolnym się stać

Ukryta przed okiem upiorów za dnia

Mozolna i trudna - idziemy nią tam!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...