Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

New Serwer -Kwadratowa Maskara- Survival 100% [Dedyk]


denisio123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ok Kazdy zostal dodany na WL Zapraszam na serwer

Pozdrawiam RastaMan :)

 

 

 

Nick:Reees

 

Wiek:16

 

Skype:Tak.

 

YouTube:Tak.

Opublikowano

Nick: BukowieecxD I moj kolega ZabujcaPL190

 

Wiek: 11

 

Skype: krzysztof.owczarczak4

 

YouTube: Moje konto zostalo zlikwidowane jak mialem 210 widzodz ;/ (Zakladam nowe )

Opublikowano

Nick: Mirage2727

Age: 16 urodziny obchodzę 27 listopada :)

Skype: Mam, ale robiłem formata, a narazie nie chcę sciągać, bo planuję zmienić system. Mam TS :)

YT: Mam, ale chyba będę zmieniał konto

Opublikowano

Jak widzę taki temat to sra.ć mi się chce -.-

Nie dość że plagiatujesz czyjś pomysł to jeszcze oszukujesz innych.

Oszustwo; Według ciebie dedyk to server hostowany na jakiejś małej serverowni!? Może inaczej, servery dedykowane są to maszyny, to znaczy że nie dostajesz na stronie konsolki którą potrafi obsługiwać prawie każde dziecko, tylko posiadasz SSH oraz SFTP, a sądząc po ilości twoich slotów to nie masz szans aby się server rozwinął.

Jeżeli ktoś też tak uważa proszę o "Lubię to"

bottom-separator.png


Pogadaj ze mną na...


blxoosm.png


bottom-separator.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...