Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Role-Play]IceCraft[Start 4.10.2012 godz 17.00]


ProYety

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

START SERWERA PIĄTEK 5-10-2012 GODZ 17:00

 

 

Diamond_%28Gem%29.png[Role-Play] IceCraft (1.3.2)Diamond_%28Gem%29.png

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: s18.csrv.pl:11400

de2zjo.gifTyp Serwera: Role-Play

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak (Poza Miastem)

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 40

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif (Start Piątek 17:00)

de2zjo.gifTeamSpeak3: t6.svoice.pl:8396

 

1337425569-U363900.png

Specjalnie dobrane pod serwer Role-Play

1337425578-U363900.png

HeadAdmin: Sziroki55

HeadAdmin: Yety1906 (GG:1983663)

Admin: Usaer

Moderator: Yames

1337425590-U363900.png

Serwer Powstał po długiej pracy nad dobraniem pluginów w myśli o wasz komfort i miłą atmosferę gry.

Na Serwerze będą często odbywały się Eventy oraz Konkursy

Z czasem zostaną wgrane Questy

Zapraszamy!!

 

 

 

 

SS Z SERWERA:

 

 

 

57694933673639925267.png

 

 

79596393369984942399.png

33255600372803721489.png52514511578840433474.png14490449400416631797.png

 

 

 

 

@edit

Proszę o zmianę daty w temacie na 5.10.2012.Przepraszam z błąd

Opublikowano

Nie, Wystarczy zapraszanie znajomych, polecanie tej prezentacji.Nie chce komuś specjalnie brać graczy, bo sam nie chciałbym żeby u mnie ktoś robił coś takiego:)

Opublikowano

A więc tak:

Wbiłem i pierwsze co sie okazało to to nie jest server RP tylko FB + Factions

Po drugie- gracze są nieogarnięci.

(zaczeli na mnie najerzdzać gdy tłumaczyłem H@ ,że to nie jest RP)

Po trzecie administracja jest jeszcze gorsza

(dostałem bana pt "ogar" gdy na wiadomość skierowaną do mnie " Jak ci sie nie podoba to spierdalaj" odpowiedziałem ,że " Masz bardzo bogate słownictwo - do mamy też tak mówisz")

 

Tak więc nie polecam , server dno.

 

 

~PS Spawn beznadziejny- budowany 10 minut?

mca.png

Pomogłem??? Daj + ;>>>

Opublikowano

A więc tak:

Wbiłem i pierwsze co sie okazało to to nie jest server RP tylko FB + Factions

Po drugie- gracze są nieogarnięci.

(zaczeli na mnie najerzdzać gdy tłumaczyłem H@ ,że to nie jest RP)

Po trzecie administracja jest jeszcze gorsza

(dostałem bana pt "ogar" gdy na wiadomość skierowaną do mnie " Jak ci sie nie podoba to spierdalaj" odpowiedziałem ,że " Masz bardzo bogate słownictwo - do mamy też tak mówisz")

 

Tak więc nie polecam , server dno.

 

 

~PS Spawn beznadziejny- budowany 10 minut?

 

Dziękujemy za opinie:)Ale to ty wbiłeś zacząłeś się rzucać i nazywać graczy''Dzieci Neo'' Pozdrawiam

Opublikowano

Hahahahhaha pozdrawiam!

Nie zwyzywałem nikogo z was, nawet nie zbeształem.

Wy sie zaczeliście rzucać ;*

mca.png

Pomogłem??? Daj + ;>>>

Opublikowano

Hahahahhaha pozdrawiam!

Nie zwyzywałem nikogo z was, nawet nie zbeształem.

Wy sie zaczeliście rzucać ;*

 

Bana za nic napewno nie dostałes. Jeżeli masz problem z rozróżnieniem Role Play od Free Build to nie moja wina. Nie spamuj w tym temacie.

Opublikowano

Po 1 niezagram a po 2 dlaczego bo dzilkai feillllll

 

dNooooooooooooooo

 

 

Błagam, Nie pisz jak pisać nie umiesz Bo nie lubie jak ktoś kaleczy język ojczysty. A po 2 pewnie chciałeś kupić zajętą już działkę bo inni jakoś kupują i im działa...

Opublikowano

Bana za nic napewno nie dostałes. Jeżeli masz problem z rozróżnieniem Role Play od Free Build to nie moja wina. Nie spamuj w tym temacie.

 

Otóż dostałem za nic i ty sam mi go dałeś.

 

A i tobie radze zacząć odróżniać RPG od FB.

mca.png

Pomogłem??? Daj + ;>>>

Opublikowano

Otóż dostałem za nic i ty sam mi go dałeś.

 

A i tobie radze zacząć odróżniać RPG od FB.

 

 

Rpg? Czlowieku moze jeszcze SkyBlock? Wbij na ts to wyjasnimy, ip znajdziesz na naszym forum.

Opublikowano

serwer naprawde godny polecenia, admini ogarnięci i na ts3 milo sie gada, gracze też są spoko, cala reszta równiesz poleeecam

PISZE POPRAWNIE

PO POLSKUUUUUU

 

 

ZBIERAM -'siki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...