Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Shadery? Minecraft az taki do D*** czy za słaby komp Laucher z możliwością wyboru ram i modyfikowany client


Waka Waka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka mam 3 pytania dotyczące Mine Craft

1. Minecraft Sonic Ether's Unbelievable Shaders

Mój komputer ma taki sprzęt

Windows 7 64x

Karta grafiki Asus AMD Radeon 6770 kręcona na

GPU 950

Taktowanie pamięci 1100 (mogę więcej)

Procesor Intel core Quad Q8200 2.33Ghz (4 rdzeniowy)

Ram DDR 2 4 GB 2x2GB

Na modzie Sonic Ether's Unbelievable Shaders mam 23 Fps co mnie zdziwiło mam też optifine

Mój komputer ciągnie bf3 na wysokich 1980x1080 40/45 fps max spadki do 38

Wykorzystanie karty graficznej podczas grania na Sonic Ether's Unbelievable Shaders 54%

Procesora 30%

Ramu wolnego 2 Gb

Pytanie: Co zrobić dla większej ilości fps nowy komp nic nie poradzi jak nie jest wykorzystanie na 100%

 

2.Szukam lauchera z możliwością wyboru ilości ramu podczas uruchamiania minecraft.

3.Jakieś zmodyfikowane clienty Mine Craft typu spoutcraft tylko że na 1.3.1/1.3.2 no chyba że jakas nowa wersja spoutcraft na nowe wersje Mine Craft.

Opublikowano

Mi na niższej klasy sprzęcie działa 60FPS przy renderowaniu świata NORMAL.

 

Odpalasz z komendy -java -jar nazwalaunchera.jar 2048M, zwiększasz kolidację na wszystkie 4 rdzenie (Mendadżer Procesów i klikasz na jave, kolidacja, zaznaczasz wszystkie 4 rdzenie).

Opublikowano

Żeby przypisać więcej ramu użyj tego

http://www.youtube.com/watch?v=KgcoL8BuQ2E

Jeśli nie zadziała w opisie masz link do mc_fix_32bit pobierasz wrzucasz na pulpit tam gdzi masz minecraft.exe i odpalasz w opisie pisze mi pomogło Filmik nie mój.

Napisz na PW

błagam zdejmijcie mi chociaż kilka %!!

Opublikowano

sorki ale jestem ciemny w tych sprawach ale koligacja jest na all zaznaczona a co do ramu to możesz napisać mi ten bat czy co tam nazwa lauchera to minecraft.exe

Opublikowano

Skorzystaj z tego:

http://www.mpcforum.pl/topic/731960-tut10-sposobow-jak-zmniejszyc-lagi/

Aby przypisać więcej ramu skorzystaj z tego tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/481266-minecraft-darmowy-launchergra/

tumblr_static_2zxpp8w2q604o80sswoo84s84.

Opublikowano

Napisałem ci wejdz w link i w opisie masz plik do pobrania pobierz wklej gdzie masz plik przez który uruchamiasz minecrafta czyli minecraft.exe i uruchom przez ten plik co pobrałeś

błagam zdejmijcie mi chociaż kilka %!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...