Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Moja przeglądarka oceniajcie


KalneR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP i 2UP to jest IE zwykła, a więc zżera mniej więcej tyle co ona, bo ma tak sam silnik...

 

 

Jak się mylę to mnie poprawcie ;)

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chłopak się chcę czegoś nauczyć a Wy (Nędzne dzieci które nigdy się nic nie nauczą) Hejtujecie go za to, że wrzucił jakąś przeglądarkę.

Może nie jest to wielki wyczyn, ale On chciał się po prostu nauczyć czegoś w przeciwieństwie do Was, Wy jedynie siedzicie na tym forum i wszystkich obrażanie czego Wy to nie umiecie.

 

Pozdrawiam i zachęcam do dalszej nauki ;)

 

Krzysztofa, z całym szacunkiem - wracaj robić paczki od majnkrafta bo nie jesteś w temacie... popatrz na jego inne posty ;P

Opublikowano

@UP skąd wiesz, że sam ?? haha ja wpisałem to w google i mi od razu wyskoczyło, a więc...

 

@2UP popieram ciebie, patrzyłem na to co on robi i szkoda gadać...

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Kończę pracę nad przeglądarką, kolejne wersje beda pod wlasnym silnikiem dziękuję dowidzenia.

Opublikowano

@UP to niech skończy i wtedy wrzuci, bo codziennie dodawał coś do tej przeglądarki i po co ?? Skoro nic nie robił, poza C&P, bo pytał się o wszystko aż mu dali gotowy kod -.-

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

@JacoH

Nie spinaj się tak ;)

Przeciaż sam dobrze wiesz jak zaczynało dużo osób z tego forum programować...

właśnie C&P

zresztą ja też uczyłem się z początku VB na zasadzie C&P potem analizowałem/przepisywałem ten sam kod dzięki temu niemusze włączać kompilatora lub prościć o kod żeby np. tobie pomóc ;) tylko z tą różnicą to robiłem że nikogo nie prosiłem o kody tylko wszystkiego sam szuakałem w necie :)

 

@Top

Przyznam że nie ściągałem tej przeglądarki ale z wypowiedzi innych i rozmowy na gg z JacoH wnioskuje że to jest zwyczajna przeglądarka (podobna do tysięcy z tutów na YT :D ) może z jakimiś tam drobnymi dodatkami... :P

I teraz nie będe Cie oceniale że zrobiłeś ją z tych tutów czy też nie...

ale polecam Ci dodać do nastepnej wersji kilka dodatków takich jak:

kodowanie i zapisywanie haseł na kompie użytkownika... (tak jak jest to w standardowych przeglądarkach...)

dodanie panelu dla programistów czyli możliwość zobaczenia kodu źródłowego nadej strony...

możliwość ustawienia startowej strony...(oraz dodawania nowych kart...)

zrobienie coś w stylu historii

no i oczywiście samo aktualizacji...

dzięki której użytkownik będzie mógł spokojnie korzystać z twojej przeglądarki bez(manualnego) ściągania do niej dodatków

tylko np. po kliknięciu "Tak zaktualizuj teraz" przeglądarak sama się zaktualizuje czyli ściągnie& zainstaluje najnowsze sterowniki dodatki itp.

 

a gwarantuje Ci że po 1 co najmniej jakaś garstka ludzi będzie z niej korzystała

po2 Nikt nie będzie Cie tak atakował różnymi postami (jak np. teraz :P )

po3 zrobisz coś naprawde dobrego co zasługuje na szacunek ;)

 

 

 

 

@JacoH

Jest jeszcze inne wyjście dać sobie poprostu z tym spokój

i iść grać w tibie :DxD (bez urazy... poprostu tak jakoś mi sie ona nasuneła na myśl :P)

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano
Chłopak się chcę czegoś nauczyć a Wy (Nędzne dzieci które nigdy się nic nie nauczą) Hejtujecie go za to, że wrzucił jakąś przeglądarkę.

Może nie jest to wielki wyczyn, ale On chciał się po prostu nauczyć czegoś w przeciwieństwie do Was, Wy jedynie siedzicie na tym forum i wszystkich obrażanie czego Wy to nie umiecie.

Jest zasadnicza różnica pomiędzy "uczyć się", a "prezentować gówno i się nim jarać jak nie wiadomo czym"

 

Jak ktoś się stara to się czepiacie.

jeśli on musiał się starać, aby to "napisać" to na dużo zapewne go nie stać

Opublikowano

@b4rt4z zgodzę się z tobą, ale on w każdym drobnym problemie, i wszystko ci chce dodać dodaje do przeglądarki, niech ogląda te TuT'y na YT, ale niech obejrzy kilka, bo praktycznie w każdym coś jest, takie rzeczy jak np. rozszerzanie się okna, czy ulubione.

 

Ja jak bym chciał to bym tylko połączył się z moją bazą MySQL, albo pisał całą nową tabelkę dla nowego użytkownika i po zalogowaniu do niej miał by dostęp do ulubionych. Ale to nic nie zmienia, bo dalej jest to IE i np. mojej strony nie chce czytać grafiki. Jedynym rozwiązaniem tutaj jest albo dać sobie spokój z przeglądarkami i programować coś innego albo znaleźć inny silnik lub napisać swój.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Dobre żarty, dobre.

To co tutaj nazywasz 'przeglądarką' doskonale by się nadawało do podstawówki na pochwalenie się nauczycielowi :) Nigdzie więcej.

Opublikowano

Miszczu jesteś wielki! Reszta to cieniasy!!! Powinniście mu ssać! Napisać WŁASNĄ przeglądarkę nie jest tak prosto! Nie myślcie sobie... Gościu poświęcił, parę godzin, żeby to napisać... Uszanujcie to...

Opublikowano

@hfaua tu się nie zgodzę, bo ja w ok. 15 min zrobiłem lepszą przeglądarkę od niego -.- a więc o co chodzi ? Dodam, że nie programuję i nie programowałem w Basic, a więc nie robiłem tego z pamięci.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Jesteś Pr0... Serio, napisać własną przeglądarkę używając IE, jest na prawdę trudno... Dopisać funkcje do 5 buttonów dodatkowo, nie no szacun ;)

Opublikowano

Cracked w 2 min ;)

 

Link do cracked: http://www.speedy.sh\VxyQ4\Mercury-v1.1-PRO-cracked.exe

Scan: https://www.virustotal.com/file/38ebd4330eeb8ac305838998debd92b6f601c6ca533b04f329f217fff1256316/analysis/1350171363/

SS: http://i.imgur.com/2ZKxJ.jpg

 

Teraz się zastanawiam po co takie gówna crackuje... Może dacie mi coś ambitniejszego?

Opublikowano

Cracked w 2 min ;)

 

Link do cracked: http://www.speedy.sh...PRO-cracked.exe

Scan: https://www.virustot...sis/1350171363/

SS: http://i.imgur.com/2ZKxJ.jpg

 

Teraz się zastanawiam po co takie gówna crackuje... Może dacie mi coś ambitniejszego?

http://pl.rghost.net/40922572

https://www.virustotal.com/file/4d11fdbd37b615726e9452dc61273036b1ef9cb9ee76bd38746c85b979fae74c/analysis/1350172373/

 

Użyty Confuser (VT wykrywa wirusy :\), jedyna zmienna zawierająca hasło znajduje się w klasie Form1

Opublikowano

Moge wiedzieć co ty w tym niby 'zcrackowałeś' poza podmienieniem napisu na belce?

Twoja stara robi catch the clowny w Game Makerze.

Opublikowano

Hej podaj 1 link bo nieogarniam tyvh kilkunastu

 

 

 

 

M:::::::::::::::::::::::::M:::::::::::::::mM::MM:::Mm

MM::::::m:::::::::::::::::::::::::::::::::::M::MM:::MM

M::::::::M:::::::::::::::::::::::::::::::::::M::M:::MM

MM:::::::::M:::::::::::::M:::::::::::::::::::::M:M:::MM

M:::::::::::M88:::::::::M:::::::::::::::::::::::MM::MMM

M::::::::::::8888888888M::::::::::::::::::::::::MM::MM

M:::::::::::::88888888M:::::::::::::::::::::::::M::MM

M::::::::::::::888888M:::::::::::::::::::::::::M::MM

M:::::::::::::::88888M:::::::::::::::::::::::::M:MM

M:::::::::::::::::88M::::::::::::::::::::::::::MMM

M:::::::::::::::::::M::::::::::::::::::::::::::MMM

MM:::::::::::::::::M::::::::::::::::::::::::::MMM

M:::::::::::::::::M::::::::::::::::::::::::::MMM

MM:::::::::::::::M::::::::::::::::::::::::::MMM

M:::::::::::::::M:::::::::::::::::::::::::MMM

MM:::::::::::::M:::::::::::::::::::::::::MMM

M:::::::::::::M::::::::::::::::::::::::MMM

MM:::::::::::M::::::::::::::::::::::::MMM

M:::::::::::M:::::::::::::::::::::::MMM

MM:::::::::M:::::::::::::::::::::::MMM

M:::::::::M::::::::::::::::::::::MMM

MM:::::::M::::::::::::::::::::::MMM

MM::::::M:::::::::::::::::::::MMM

MM:::::M:::::::::::::::::::::MMM

MM::::M::::::::::::::::::::MMM

MM:::M::::::::::::::::::::MMM

MM::M:::::::::::::::::::MMM

MM:M:::::::::::::::::::MMM

MMM::::::::::::::::::MMM

MM::::::::::::::::::MMM

M:::::::::::::::::MMM

MM::::::::::::::::MMM

MM:::::::::::::::MMM

MM::::M:::::::::MMM:

mMM::::MM:::::::MMMM

MMM:::::::::::MMM:M

mMM:::M:::::::M:M:M

MM::MMMM:::::::M:M

MM::MMM::::::::M:M

mMM::MM::::::::M:M

MM::MM:::::::::M:M

MM::MM::::::::::M:m

MM:::M:::::::::::MM

MMM:::::::::::::::M:

MMM:::::::::::::::M:

MMM::::::::::::::::M

MMM::::::::::::::::M

MMM::::::::::::::::Mm

MM::::::::::::::::MM

MMM:::::::::::::::MM

MMM:::::::::::::::MM

MMM:::::::::::::::MM

MMM:::::::::::::::MM

MM::::::::::::::MMM

MMM:::::::::::::MM

MMM:::::::::::::MM

MMM::::::::::::MM

MM::::::::::::MM

MM::::::::::::MM

MM:::::::::::MM

MMM::::::::::MM

MMM::::::::::MM

MM:::::::::MM

MMM::::::::MM

MMM::::::::MM

MM::::::::MM

MMM::::::MM

MMM::::::MM

MM::::::MM

MM::::::MM

MM:::::MM

MM:::::MM:

MM:::::M:M

MM:::::M:M

:M::::::M:

M:M:::::::M

M:::M::::::M

M::::M::::::M

M:::::M:::::::M

M::::::MM:::::::M

M:::::::M::::::::M

M;:;::::M:::::::::M

M:m:;:::M::::::::::M

MM:m:m::M::::::::;:M

MM:m::MM:::::::;:;M

MM::MMM::::::;:m:M

MMMM MM::::m:m:MM

MM::::m:MM

MM::::MM

MM::MM

Opublikowano

Wiem że waszym zdaniem jest to gowno itd. Ale w kolejnej wersji bedzie ladniejsza oprawa graficzna dodawanie kart itd...

Opublikowano

Wiem że waszym zdaniem jest to gowno itd. Ale w kolejnej wersji bedzie ladniejsza oprawa graficzna dodawanie kart itd...

 

Co nie zmienia tego, że to nadal gówno na silniku od IE :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...