Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Ravia.EU - Otwieranie 500+ hematycznych szkatułek


diadax

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

500 hemat to w chooy dużo... :D Gz wytrwałości, ja po 50 zawsze otwieram i lecę dalej... ;)

 

PS. Dołączam się do Music World, gdzie dropiłeś i ile Ci zajęło wydropienie tych 500 skrzynek? ;)

Opublikowano

Dropek 9 lv + rekawica, dropiłem tam gdzie są pomieszane psy z wilkami moim zdaniem najlepiej dropi czasem na jednej rękawicy nawet wyciągało się 40-50 hematów, starałem się dropić na 2 postacie na raz co o wiele skraca czas wydropienia takiej ilości. Zajęło mi to gdzieś około 3-4h bo już nie pamiętam dokładnie. Główny lv postaci to 83 sura WP jak narazie 4xP :D oczywiście bez ISa.

Opublikowano

Nagrywaj z mniejszą rozdzielczością.

W czym Intro robiłeś ?

Przy 1080 rzeczywiście mi spadły trochę fps dlatego następny film będę nagrywał w 720p to stabilniej dla mojego kompa, nie potrzebnie też dałem ten żółty filtr na film, ale cóż dopiero mój jeden z pierwszych filmów tego typu. Intro robione w Adobe After Effects. ;)

Opublikowano

Rozdzielczość to nie 720p / 1080p...

W CONFIG w folderze Ravi masz rozdzielczość..

masz na full dlatego taki duży ekran i nawet w 1080p przy full screenie mało widać.

Spróbuj nagrać w 1360x768

1359203056-U369922.png

Opublikowano

Rozdzielczość to nie 720p / 1080p...

W CONFIG w folderze Ravi masz rozdzielczość..

masz na full dlatego taki duży ekran i nawet w 1080p przy full screenie mało widać.

Spróbuj nagrać w 1360x768

 

Nie musisz mi tłumaczyć jak mam to robić, bo znam się na tym. Mówisz ze 720p/1080p to nie rozdzielczość, a co to niby jest ? Jest to skrót 720p - 1280x720, 1080p - 1920x1080, żeby nie pisać pełnej nazwy rozdzielczości używa się tego skrótu ...Celowo nagrywałem przecież w 1080p (to była próba) lekko ucięte u góry paski, ponieważ grałem w oknie. Piszesz, że mało widać przy full ekranie jeżeli masz ustawiona w kompie rozdzielczość 1080p to wszystko idealnie widać każdy nick itp. To już wina od Twojej strony, że nie dowidzisz wszystkiego.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...