Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]Rozgrywki finałowe 2. sezonu w czwartek!


termiator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozgrywki zaczną się w czwartek, 4

października, jednakże ze względu na to,

że turniej będzie miał miejsce na

zachodnim wybrzeżu Stanów

Zjednoczonych, chyba jedynie najtwardsi

będą w stanie obejrzeć wszystkie na

żywo. Osiem godzin różnicy robi swoje,

więc u nas zaczną się o godzinie 17 i będą

trwały aż do szóstej nad ranem.

W piątek ćwierć finały o godz. 22, 22 i 24,

podobnie jak sobotnie półfinały. Wielki

finał będzie miał miejsce dopiero 13

października... o 3 rano.

Tak czy siak, organizatorzy mają zapewnić

szybki dostęp do powtórek. W okolicach

wielkiego finału mają być

"transmitowane" kody, dzięki którym

będzie można odblokować jakieś drobne

pamiątkowe bonusy w grze.

 

Zrodlo: polygamia.pl

 

Co o tym sadzicie?

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

Opublikowano
W okolicach wielkiego finału mają być "transmitowane" kody, dzięki którym będzie można odblokować jakieś drobne pamiątkowe bonusy w grze.

 

Tzn, kto szybszy ten lepszy czy dla wszystkich graczy?

Opublikowano

Mhm... raczej nie będę oglądać tego turnieju do 6 rano... na następny dzień sprawdze wyniki albo obejrze tylko ostatnie mecze...

 

 

Jestem ciekawe co będzie można zgarnąć .

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

napewno bedzie ikonka riven z tych kodów ale czy więcej dadzą to nie wiem jeśli ktoś wypatrzy kod to niech go wpisze tutaj chociaż by

RGFya0xvcmREaWFibG9zX19fZXVuZV9fXzQxNl9fX01lR2VfX18zX19fMTAwX19fbm9uZS5wbmdfX184X19fbm9uZV9fXzAwMDAwMF9fX3NvbG8=.png

 

Pomogłem daj + to w końcu nic nie kosztuje ;D

Opublikowano

Może zorganizujemy coś takiego jak wspólne wyłapywanie kodów? ^^ Nie każdy ma czas, więc można by pomóc sobie nazwajem.

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

Może zorganizujemy coś takiego jak wspólne wyłapywanie kodów? ^^ Nie każdy ma czas, więc można by pomóc sobie nazwajem.

 

Jestem za ! :P. Trzeba by zrobić nowy podpięty temat i tam wpisywać kody :). Każdy by skorzystał :).

Opublikowano

Ja to na pewno będę oglądał ale ile kodów zdąże przepisać tego nie wiem :P

 

To będzie jeden kod dla wszystkich tylko że przez określony czas do wykorzystania

pZF9f.jpg

Nie wykonuję już żadnych zleceń graficznych!

Moje Tuty:

 

Opublikowano

To będzie jeden kod dla wszystkich tylko że przez określony czas do wykorzystania

Również tak sądze.. Aczkolwiek ciekawią mnie te kody :)

.

Opublikowano

Tak, to będzie kod na Ikonkę Przywoływacza jakoś związaną z Riven, nie pamiętam jak dokładnie, potem na finały będzie do kupienia skin ale to już offtop

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...