Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|Dedyk| Fallen Heroes |RPG+Surv| |Mody| |40 slotów| |Autorski Launcher WYMAGANY| |1.2.5| |Serwerownia MyneCraft|


Invicter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fallen Heroes

 

 

Witaj na serwerze Fallen Heroes, pierwszym PRAWDZIWYM serwerze RPG w Polsce,

na którym obowiązują także zasady survivalu!

 

 

U nas możesz założyć własną gildię, lecz nie jest tak łatwo jak na innych serwerach!

Odpowiednio zmodyfikowany system frakcji utrudnia grę - dzięki temu frakcje NIE są niezniszczalne.

 

Mamy pełny arsenał zabezpieczeń anty-cheaterskich. U nas NIKT nie może używać wspomagaczy gry.

Zawsze aktualne wersje pluginów są zabezpieczone i sprawdzone przez nas pod kątem wykorzystywania błędów.

 

Na serwerze można kupić konto VIP i SuperVIP.

Dzięki temu serwer może istnieć bardzo długo, a gracze mogą się cieszyć lepszą rozgrywką.

Zapewniamy jednak, że nie ma zbyt dużej różnicy między zwykłym graczem, a takim który kupił VIPa.

 

 

Wejdź i przekonaj się sam!

 

Do gry na serwerze potrzebny jest Launcher

Patrz niżej

 

 

 

Adresy IP:

 

IP serwera - fh.MyneCraft.pl

TeamSpeak - ts.MyneCraft.pl:6310

Forum o grze i serwerze, oraz portal - podamy na serwerze :)

 

 

Team - najważniejsze osoby:

 

Admin #1: Samson

Admin #2: ReyGran

Admin #3: DevilGoku

Admin #4: Moskito1116

 

 

Launcher:

 

 

Nasz launcher NIE MODYFIKUJE twojej gry.

On tworzy nowy folder z nowym, zmodyfikowanym Minecraftem, którego odpalasz przez ten launcher.

 

 

Mody:

 

- Optifine

- Extra Biomes

- Hot Air Baloons

- ClassCraft

- Minions

- NotEnoughItems

 

 

Dodatkowe informacje

:)

 

Czekamy na fajnych, ogarniętych graczy. Bo co to za serwer bez Was...

;)

Nie daj się prosić i wbij już dziś!

 

 

 

Zapraszamy!

 

 

 

Do Modów:

Proszę o zakmnięcie wszystkich innych reklam, tą pozostawić otwartą

:)

Opublikowano

Serwer jest rewelacyjny! Grałem na nim jeszcze przed tą reklamą! :)

Dobrze dopasowane mody, Administracja, która zawsze jest chętna do pomocy.

Ogólnie miodzio! Oprócz tego brak lagów ^^

 

Polecam!

:)

Opublikowano

Serwer jest SUPER! Administracja, która niemalże ciągle jest na TeamSpeaku! Zawsze są chętni komuś pomóc.

Oprócz tego można z nimi zagrać nie tylko w Minecrafta - oni są ludźmi i grają chętnie też w inne gry :)

Mody idealnie dopasowane, brak lagów. ^^

 

Polecam!

:)

Opublikowano

@Antix - dwa kompletnie różne serwery :D

@Gamus - Dzięki za otwarcie tematu i przeniesienie do dobrego działu.

@Mateusz8090 - Może jakieś konkretne sugestie? Może by była jakaś szansa żeby je wprowadzić :D

 

 

Zapraszam!

:)

Opublikowano

Witam.Chciałbym się zapytać jak dostać się na server.Mam luncher i co dalej?Wchodzę w niego i wyskakuje błąd.Mam w %appdata% .minecraft oraz FallenHeroes a w nim .minecraft znów tyle,że tak jakby nie kompletny.

Opublikowano

Nie ważne już.Musiałem w plikach sam pozmieniać.Wybaczcie za problem.Zaraz dam ocene serva gdyż już się dostałem.

 

Ciekawie się zapowiada.Polecam server :)

Opublikowano

@2up - Mam nadzieję że serwer Ci się spodoba ;)

@up - Wystarczająco informacji? Chodzi głównie o ten błąd który Ci wyskakuje. On pomoże nam zdiagnozować w czym jest problem ;)

 

 

Zapraszam!

:)

Opublikowano

S.O.B wytłumacze co musisz zrobić bo Administracja nie śpieszy się :D Musisz pliki z .Fall....wpakować do .minecraft i zamienić.Wtedy normalnego launchera odpalasz i działą :)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Serwer jest świetny. Fajne mody, prawdziwy survival, tylko mało graczy...

Wbijajcie, to chyba nie problem zainstalować launchera. Ja nie miałem z nim żadnego problemu.

Aktualnie serwer jest OFF.

Mam nadzieję, że nie na długo ;-)

jLRw2A6.png

Opublikowano

Problemy z hostingiem zostały rozwiązane, wszystkich chętnych serdecznie zapraszam ...

 

Mamy nadzieje ze od teraz nie będzie już problemów, wszystkim graczom którzy otrzymali, wykupili konta VIP i VIP+ ,

zostano one przedłużone o okres wyłączenia serwera.

 

 

Pozdrawiamy

Administracja Fallen Heroes

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...