Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Łączenie się z serwerem na plikach RykoxV2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka pobrałem i wgrałem na serwer pliki rykox v2

 

ALE

 

-ja mogę wbić ale kolega się loguje,

 

-wybiera postać i go wywala .

 

-aha i jeszcze na stronkę ja mogę wbić a oni nie mogą.

 

o co loto?

 

DODAM ŻE WSZYSTKO ZROBIONE DOBRZE

sygna.png

Opublikowano

jeżeli może wejść to nie wina roota ani ponga. Niech kolega wejdzie w swój syserr z clienta i prześle ci zawartość a ty wklej ją tutaj i zobaczymy co mu nie działa.

 

Możliwe, że zły launcher, albo popsute Tabele Player w navicacie.

 

wpisz w maszyne ps i wyślij nam to co ci pokazuje maszyna.

Opublikowano

Ty możesz wbić bo jesteś hosterem i możesz wejść na serwer bez internetu,hamachi,portmapu.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/

 

Użyj tego Lunchera zmień IP na swoje z normalną końcówką wyślij koledze,przed włączeniem serwera odpal portmap , włącz serwer.

 

Kolega niech kliknie na Metin2_2010 wybierze CH1 i zaloguje.

 

Nie wiem jak na innych Clientach ale do mnie na serwer ludzie wchodzą poprzez ten luncher na Cliencie Mexili.

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

jeżeli może wejść to nie wina roota ani ponga. Niech kolega wejdzie w swój syserr z clienta i prześle ci zawartość a ty wklej ją tutaj i zobaczymy co mu nie działa.

 

Możliwe, że zły launcher, albo popsute Tabele Player w navicacie.

 

wpisz w maszyne ps i wyślij nam to co ci pokazuje maszyna.

 

lap ss http://zapodaj.net/1d60c73f136d3.jpg.html

sygna.png

Opublikowano

ODPOWIEDZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Po pierwsze przeczytaj regulamin forum!!!

 

po 1 luncher jest dobry bo jak by byl to ja tez bym nie wbil !!!

 

Po drugie jak ktoś kto zna się lepiej mówi zły launcher to jest zły zły!!!

 

 

Po trzecie nie masz puszczonego żadnego serwera metina - to wynika z tego pięknego SS

 

 

A po czwarte w bonusie, poczytaj jakiekolwiek poradniki, a potem zaśmiecaj forum.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...