Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Guild Wars 2 poszukuje bota najlepiej płatnego


Dominic_4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, dostałem dziś powiadomienie, że MMOMimic wydał bota do GW2 jednak zakupić go można tylko posiadając kartę kredytową podpięta do paypala co właściwie mam ale wiem, że wiąże się to z tym że te dziady będą mogli sobie co miesiąc pobierać kasę z mojego konta.... jakby nie mogli zrobić bez subskrypcji no to tylko zagrywka, żeby ludzi wyruchać na kasę i jeszcze do tego zero refundowania.... smutne. Także dla zainteresowanych http://www.mmomimic.com/.

Jednak ja szukam czegoś ze zwykłą płatnością na miesiąc, orientuje się ktoś czy już na rynku jest coś takiego? Pewnie niedługo sam przetestuję tego mimica ale na razie jednak poczekam.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Szperałem trochę w necie, bo kumpel chciał. Niestety znalazłem tylko to samo co ty.

Pewnie trzeba poczekać ok. miesiąca, aby było takich botów więcej.

Opublikowano

Z darmowymi jest tak że albo są wykrywalne:) albo to trojany albo scrackowane płatne tak jak to stało się z hellbudym do Diablo 3. Znalazłem coś jeszcze mianowicie http://www.mmolazy.com/gw2.php cena bardzo przystępna 6? na miecha no i mają forum dostępne od razu i wersje demo (10 min trochę mało...) ale wydaje mi się że ten bot jest jeszcze w wersji pre alfa^^ przegrzebując ich forum, ale możecie spróbować

Opublikowano

Mogą być triale płatnych botów, dzięki czemu będzie można pare godzin z nich korzystać.

 

Jeżeli jakiś cheat pojawi się w sieci, na pewno wrzucimy go na mpcf.

 

Zamykam, gdybyś chciał jeszcze się czegoś dopytać w temacie to wal pw, otworzę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...