Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

IaSega! [Survival+Frakcje] [50Slotów] [NoPremium] [Eventy]


Jodi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

POSZUKUJEMY LUDZI NA STANOWISKO MODERATORÓW ORAZ SUPERMODERATORÓW...

 

INFORMACJE NA SERWERZE!!

Opublikowano

Anty X-ray Beee?

 

Za to AntyCheat Good?

 

Nie rozumiem twojego toku myslienia (Jeśli takowy w ogóle istnieje)

 

 

Jak wbija kilku kumpli gadajacych ze soba na skype , to pierwsze co zrobia czy sprawdza czy mozna uzywac x ray . Jak tak- zostają , jak nie -Ida dalej

Znawca
Opublikowano

Lagi są przez wgrywane pluginy.

PS. Jaki jest fajny plugin na x-raya fly itp. ktory nie laguje? ;/

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Boże nie polecam!!!.... -.-

 

2 Adminów (Oczywiscie coś się zjebało i 2 nie miał rangi :)).

Pisze:

-Ej dawaj zbudujemy zamek ((Zapewne na GM -.- + Admin WTF?!)) I bedziemy podbijać serwer...

 

WTF Co za noob serwer po drugie 5 osób gra na serwerze -,-. Na forum pisze "Rekrutacja ON" A jakiś .... PlizGold (Czy jakiś taki zwalony nick) "nie rekrutacja off"

 

 

Ten serwer to ZERO

Zero zgrania, zero administracji, zero zaciekawienia

 

ZERO ZERO ZERO

 

 

Tą mape jakieś ZERO budowało... -,- Jakaś goła swinia (1 blok szerokości) i wchodzisz pomiędzy nogi i za nią jest jakieś pudło w powietrzu z którego lecą świnie -.-

Znawca
Opublikowano

ZERO to ty masz w głowie.

Na serverze jest akutalnie 20graczy.

I to że nie daliśmy ci admina bo się nie znasz nie oznacza że możesz krytykować nasz serwer.

Powiem ci dobrze że cie nie przyjeliśmy, bo nie chcemy administratora który jak czegoś nie dostanie to kłamie jak dzieciak.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...