Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Jaką serwerownie wybrać waszym zdaniem?


Presidente

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,mam zamiar założyć serwer survival-frakcje i chce się do was skierować z prośbą otóż jaką serwerownie na taki serwer wybrać :)? Jaki hosting żeby nie lagował i był tani ?

wpr.png

 

Opublikowano

Craftserve jest najlepszym hostingiem lecz drogim. Warto jednak troszkę zapłacić żeby potem nie mieć żadnych problemów. Polecam :)

Opublikowano

Jeśli nie chcesz wydawać dużo, to polecam Ownserver.pl lub Minehard.pl (ewentualnie jeszcze Mineserv), ale ogólnie kupić jakiegoś dobrego VPS, np. na ultimahost.pl. Oprócz servera Minecraft możesz jednocześnie hostować, np. server TS lub stronę www =]

Opublikowano

Craftserve jest najlepszym hostingiem lecz drogim. Warto jednak troszkę zapłacić żeby potem nie mieć żadnych problemów. Polecam :)

lepiej wydać i przepłacic i mieć lagi , nie daj się nabrać na darmowe gratisy,

Wybierz fiberhost.pl

wysokie stawki sms, profesjonalna obsługa , maszyny o wysokich parametrach POLECAM!

Nie reklamujemy serwerów w sygnaturach + gif OFF.

Opublikowano

Craftserve.pl jest w tej chwili najlepszym rozwiązaniem, a fiberhost.pl powoli go dogania. Jednak zdecydowanie nie wybieraj mineserv.eu, gdyż oni stawiają na zyski, a nie na komfort rozgrywki wieloosobowej.

tumblr_static_2zxpp8w2q604o80sswoo84s84.

Opublikowano

Craftserve.pl jest w tej chwili najlepszym rozwiązaniem, a fiberhost.pl powoli go dogania. Jednak zdecydowanie nie wybieraj mineserv.eu, gdyż oni stawiają na zyski, a nie na komfort rozgrywki wieloosobowej.

powoli go dogania? jest na wyższym poziomie .. i o tym nie ma co dyskutować

Nie reklamujemy serwerów w sygnaturach + gif OFF.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...