Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Server ruszył dosłownie 5 minut temu][Survival + Frakcje][Poszukujemy Moderatorów]


WRmt2CAL3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://minecraft.pl/... Craft&scale=75

1346055795__glowneinformacje.png

14.gifNazwa Serwera : Skill Craft

14.gifIP Serwera : s23.csrv.pl:11045

 

1346055851__podstawoweinformacje.png

1346003482__de2zjo.gifSloty: 40

1346003482__de2zjo.gifRodzaj: Survival

1346003482__de2zjo.gifTyp Serwera: Gildie

1346003482__de2zjo.gifWhite-List: Nie

1346003482__de2zjo.gifPremium: Nie

1346003482__de2zjo.gifNether: Tak

1346003482__de2zjo.gifPvP: Tak

1346003482__de2zjo.gifZwierzeta: Tak

1346055890__zalogaserwera.png

[Właściciel]

Becker

[Prezes]

nie22

[Global Moderator]

POLDI

[Moderator]

m0nster1

[Moderator]

machyna

1346055924__dodatkoweinformacjeo.png

Witam. Poszukujemy moderatorow, dla pierwszych 3 graczy Vip na miesiac za darmo.

 

Prosze o opinie i złe i dobre!

Opublikowano

Serwer naprawdę polecam w 100% !

Ogarnięta i miła administracja !

Gracze są w porządku nie znajdziesz tutaj żadnych noobów, którzy zabijają przy spawnie :)

Mapa idealna :)

 

Zapraszam do Gildii Chaos : )

 

Pozdrawiam Luka.

Opublikowano

Serwer naprawdę polecam w 100% !

Ogarnięta i miła administracja !

Gracze są w porządku nie znajdziesz tutaj żadnych noobów, którzy zabijają przy spawnie :)

Mapa idealna :)

 

Zapraszam do Gildii Chaos : )

 

Pozdrawiam Luka.

 

 

 

Dziękuje za opinie!

 

OFF JEST :D

 

Nie jest OFF Cał czas włąćzony; ]

Opublikowano

Czesc!

Serv mi sie bardzo podoba, nigdy nie widzalem lepszego chcialbym zostac Moderatorem, poniewaz:

 

1.Jestem przyjemny dla graczy.

2.Znam potrzebne komendy.

3.Nie reklamuje innych serwerow.

4.Nie Spamie.

5.Nie oszukuje.

6.Lubie sie smiac :D .

7.Zapraszam kolegow.

 

Bardzo chcialbym zostac Moderatorem

 

(mam skayp)

 

Moj nick Legrys

 

Z gory dzieki <_< .

Opublikowano

Przepraszam bardzo jesli ktos Ci dal bana to z automatu iż jest wgrany plugin AntyRelog dlatego dostales bana! Wylogowales się podczas walki:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...