Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.3.2][DEDYK][Survival + Frakcje] SurvivalCraft [No-Prem][No-Wl][No-Lwc]


DumbaS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

UWAGA NOWE IP SERWA 37.59.135.248:25565

 

nowe poniewaz kupilismy wlasne ip s3.mineserv.eu juz nie jest wazne !

rarity_equestria_girls_by_dixierarity-d6

 

TasakPMI Kontakt skype : tasakpmi

Opublikowano

Polecam server bardzo fajny ;D Administracja pomocna :D A i Wbijajcie bo narazie malo osob i nie ma z kim walczyc :P

Serdecznie zapraszam na forum które jest już z nami 4 lata jest to MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)
Krótko o forum : Możemy na nim kupywać gry za pisanie postów czy też tematów ! Tak Postów czy tematów ! ;D
Nie jest to żaden Fake.
Administracja jest miła i pomocna.
Znajdziemy na nim publikacje serwerów, poradniki, cheaty do różnych gier i Wiele Wiele więcej ! ;p Poprostu musisz tutaj być ! Gorąco Polecam ! MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)


Opublikowano

@up: Dodamy ;) wszystko dla was.

 

@ref:

 

@edit: Jeżeli macie jeszcze jakieś propozycje co wgrać piszcie, na pewno nie odrzucimy waszych propozycji ;)

OWSLA-530x200.jpg

Opublikowano

Działa tylko host ma problemy i server się rozłącza. Jest to dzisiaj wyjątkowy przypadek. Zostanie to wam wynagrodzone. Przepraszamy za problemy, pozdrawia Team Servera SurvivalCraft ;)

OWSLA-530x200.jpg

Opublikowano

@ref:

 

@edit: Poproszę Administratora lub Moderatora forum jeżeli jest taka możliwość o usunięcie pierwszych 5 refreshy. Dziękuje.

OWSLA-530x200.jpg

Opublikowano

Wiek: 15

Nick w grze: Skipp70

Doś. w MC: 1,5 roku.

Doś. z Pluginami: 9/10

Dlaczego ty: Ponieważ jestem ogarnięty. Wiem kiedy dac kicka a kiedy bana. Umiem bardzo dobrze komendy. Zawsze pomagam graczowi kiedy o cos prosi.

Coś o sobie: Mieszkam w woj. Kuj-Pom w okolicach Inowrocławia. Lubię grac w siatkówkę i w piłę nożną. Mój ulubiony klub to Real Madryt.

Opublikowano

0/10 Gó***, gó*** i jeszcze raz gó*** !

Aż nie mogę na to patrzeć, 0 błędów ?

Uważacie, że znacie się na pluginach ? Wgrywaliście wszystko chyba co znaleźliście, po co wam naraz Permission[albo permissionex nie dopatrzyłem] z GroupManager ? To jest praktycznie ten sam plugin.

Napisałeś, że serwer stoi w Polsce... Widać jak się znasz, może mineserv ma polską stronę, ale serwery mają we Francji.

 

,,Jeżeli admin musi znać pluginy lepiej niż mod,

A mod musi znać 7/10 admina,

To znaczy, że mod zna 0,5 plugina.''

Piranessi

Podsumowując, nie warto wchodzić, tracić czasu,

ponieważ administracja, nie jest "kompetentna",

sądząc w jaki tragiczny sposób

prowadzi ten serwer.

 

Graczu, nie trać czasu,

na ten lipny serwer,

ponieważ to strata czasu,

zamiast tracić ten cenny czas,

zagraj u mnie lub poucz się, pomóż rodzicom czy coś,

na pewno wyjdzie Ci to na lepsze niż granie na tym zje**** serwerze.

 

0/10

minegrawd.pl -- mini gry -- i wiele innych

Opublikowano

0/10 Gó***, gó*** i jeszcze raz gó*** !

Aż nie mogę na to patrzeć, 0 błędów ?

Uważacie, że znacie się na pluginach ? Wgrywaliście wszystko chyba co znaleźliście, po co wam naraz Permission[albo permissionex nie dopatrzyłem] z GroupManager ? To jest praktycznie ten sam plugin.

Napisałeś, że serwer stoi w Polsce... Widać jak się znasz, może mineserv ma polską stronę, ale serwery mają we Francji.

 

,,Jeżeli admin musi znać pluginy lepiej niż mod,

A mod musi znać 7/10 admina,

To znaczy, że mod zna 0,5 plugina.''

Piranessi

Podsumowując, nie warto wchodzić, tracić czasu,

ponieważ administracja, nie jest "kompetentna",

sądząc w jaki tragiczny sposób

prowadzi ten serwer.

 

Graczu, nie trać czasu,

na ten lipny serwer,

ponieważ to strata czasu,

zamiast tracić ten cenny czas,

zagraj u mnie lub poucz się, pomóż rodzicom czy coś,

na pewno wyjdzie Ci to na lepsze niż granie na tym zje**** serwerze.

 

0/10

Zabawna jesteś wiesz co to jest PermisionEX daje uprawnienia do używania komend rang.... I ten serwer nie jest zjebany ty nie masz serwera a piszesz ze masz....

Opublikowano

nie

 

 

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

nie polecam serwera, jedno wielkie gowno + admini zabijają na vinishu - Szczerze nie polecam !

#karaczanmoimbogiem

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...