Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy] Jak wysyłać pliki na 2 komputer przez ruter


xxXGAJOSXxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie pytanie :

 

Mam w domu laptopa i komputer stacjonarny i chciał bym wysyłac z jegnego na 2 różne rzeczy . Internet jest podpięty pod jeden ruter więc nie powinno byc problemu . Ale jak ??

 

 

Laptop Windows Vista

 

Stacjonarny Windows XP

 

 

Jakis poradnik albo cos

 

 

 

Daje LIKE

175001456602037225492.gif

Opublikowano

utwórz sieć i włącz udostępnianie, poradników poszukaj sam albo użyj pomocy windows

 

ale pewnie w twoim wypadku szybciej będzie przez gg albo inny komunikator , najlepiej skopiuj na pena

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

jak nie jak TAK

 

problem odpalić gg na każdym kompie i przesłać sobie pliki

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Hey!

Z tego co gdzieś słyszałem to mogą być problemem z przesyłaniem plików między XP -> Vista i na odwrót (albo to było XP -> 7), ale możesz spróbować starej dobrzej metody, z której korzystasz na XP.

1. Plik który chcesz przesłać na drugi komputer dodaje do nowego folderu (nazwa jest obojętna np. Folder).

2. Klikasz na Folder PPM i wybierasz Właściwości.

3. Otwierasz zakładkę Udostępnianie i zaznaczasz [ ] przy "Udostępnij folder w sieci" i "Zezwalaj użytkownikom sieciowym na zmianę moich plików" i klikasz OK. W tym momencie przy folderze powinna pokazać się taka ręka.

4. Wchodzisz teraz na drugi komputer i wchodzisz w "Moje miejsca sieciowe".

5. Możesz kliknąć na "Wyświetl komputery grupy roboczej" i wtedy wybrać odpowiedni komputer i tam powinien być folder z całą zawartością.

Masz chwilę ? Zajrzyj na mój kanał!

logx.png

(Odnośnik w obrazku)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...