Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] z XenoxMT2


Predox13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam problem z nowym patchem.

Mianowicie zamieniam wszystkie pliki z folderu pack i nowego clienta na poczatku wszystko ok , loguje sie , wybieram postac ale jak juz ma sie wczytac jest caly czarny obraz.

prosze o pomoc.

Opublikowano

Nie, cały czas " Zostaniesz połączyony z serwerem " Wejdź na stronkę xenox i ściągnij patcha, bo niby na nim miało się dać grać .. ale i tak cały czas błąd bo logować się nie da ...

Sygna By Me :p

xx.jpg

Opublikowano

serwer narazie off. dalsze pytania kierowac do mnie na pw odpowiem jak najszybiej :]

 

daj like jak pomogłem.

DAJ LIKE !

proszę o usunięcie mi tych 60% ostrzeżeń.

zarejestruj się tutaj

xxxxxxx

Opublikowano

Ja też zainstalowałem patcha i wszystko miadziałało ok. 1h temu tylko nie mogłem dostać się na serwa bo wybrałem postać i zaraz czarny ekran był.

Opublikowano

Uważajcie z tym patchem, może ktoś się włamał na stronkę i wstawił linka z trojanem to może dlatego dalej nie działa, a to tylko wirus, aby zdobyć dane użytkowników. PozdrawiaM.

Opublikowano

Raczej wątpie, ponieważ wczoraj na tym patchu się grało normalnie.. a dziś znowu na stronce o tym ataku ddos czy jakoś tam

Sygna By Me :p

xx.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...