Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[tut] Jak Z Broni 65+ Zrobić Broń 80+ Itd.


Dancer82

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie jest Id setu do ulepszania ze stalki na hwang tzn po 3 perly z kazdego rodzaju i chyba 10 bodzi :D

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich. Mam problem... to jest po czesci na temat

jak ustwaic zeby z stali robilo sie hwang? zrobil bym identycznie jak tu jest ale w item_proto nie ma takiego vnum jakie ma stal czy hwang

Opublikowano

Noom.. przydało by sie dodać DMG Do tych broni 80+ .. Bo na chinskim cliencie maja tez 0 dmg ^^

 

mozna dodac dmg przez Navicat. Ja dodalem sobie do miecza barona i daje hity po 4k :)

Opublikowano

Swiety Miecz <--- Miecz Barona <--- <Brzegowe lub Szpon>

Brzegowe Ostrze <--- Miecz Egzorcysty

Ksiezycowy Miecz <--- Smiercionosne Ostrze <--- Miecz Syriusza <--- Bojowy Miecz

Bezduszne Noze <--- Smoczy Noz

Wachlarz Lezacego Smoka <--- Wachlarz 8-Trigramow <--- Diabelski Wachlarz <--- Wachlarz Zbawienia

 

Jak sie nie myle to podalem poprawnie co z czego sie robi ;)

 

 

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Sa bledy w poradniku. Na 100% z nimfy nie moze byc swietego miecza. Swiety miecz jest tylko dla sury i najbardziej prawdopodobne jest to ze swiety miecz robi sie ze szpona.

 

P.S. Widzialem obrazenia swietego miecza i widzialem ze tylko dla sury jest. Po wgraniu patcha do ostatniego metka <metka polskiego> poprzerzucałem kilka plikow do swojego privka i moglem zobaczyc jakie maja DMG kilka z broni na 80lvl <w tym swiety miecz>. I jeszcze jedno. Swiety miecz +9 jest na 92lvl <img src="http://www.mpcforum.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wink.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink.gif" />

 

 

Święty miecz moze i jest tylko dla Sury bo tak pisze :P Ale ja go jakoś na wojowniku nosiłem :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Święty miecz moze i jest tylko dla Sury bo tak pisze :P Ale ja go jakoś na wojowniku nosiłem :D

 

ja też, i to nie tylko na swoim privie, lecz np na: qfyt2 ;d

dobry poradnik :) zara siadam do tego :D

Wszystko Jest Hybrydą :)

 

t3.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dzieki za ten pordnik bardzo mis ei przydal :)

Posty :

[50] [ V ]

[100] [ X ]

[150] [ X ]

[200] [ X ]

[300] [ X ]

[400] [ X ]

[600] [ X ]

[800] [ X ]

[1000] [ X ]

[1500] [ X ]

Opublikowano

Poradnik ladny, czytelny i zrozumialy. Moglby byc tez podklejony. Leci +

Już 4 lata z forum...

 

Masz coś do Placków?

Opublikowano

Git. Thx., Masz 5 i +

PS. co oznaczają te cyfry np. Święty Miecz 288-350 373-393 [92] [289] <--- Miecz Nimfy te w [92] [289] to są ID czy co o.O

Nie chce mi się szukać pliku z moją sygną jak znajdę to wkleję ;) Pozdro&Poćwicz D&G

Opublikowano
ZIELONY - Wartość ataku

NIEBIESKI - Wartość magicznego ataku

 

co oznaczają te cyfry np. Święty Miecz 288-350 373-393 [92] [289] <--- Miecz Nimfy te w [92] [289] to są ID czy co

 

[92] to jest wymagany lvl

 

[289] ID itemku

Już 4 lata z forum...

 

Masz coś do Placków?

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzięki za poradnik działa super :) 5* +

Ciągnij mi drut* oraz ssij moje świerze jajc*.

Ty cw*lu jeb*ny żeby cię ktoś zaj*bał. Żebyś zdych*ał śmi*ciu pierd*lony.

To RMCF1902 F*ck You

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

20. Tutoriale starsze niż tydzień będą zamykane w celu uniknięciu spamu, wszelkie pytanie wtedy prosimy kierować do autorów na pw.

 

Zamykam ;)

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ładny poradnik, ale tam gdzie napisałeś co z czego się robi to kompletna bzdura...

Nie dawajcie mi + za podawanie czyiś prac.

Wogule nie dawajcie mi +.

Nie wchodźcie na mój profil tam nic nie ma.

Jeżeli przypadkiem wszedłeś/weszłaś na mój profil no to z niego wyjdź.

Czy to jest jasne?

Opublikowano

Nie odkopujcie tematów !

 

@UP

To zależy kto jak chce tak se zrobi on tylko podał przykład !

 

@UPx2

NaviCat > Player > item_proto

47a2cebcf2f4df95.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...