Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fraps i minecraft 20-25 fps podczas nagrywania.


krzychu11000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. W minecraft bez nagrywania mam 40-50 fps.Jak widzicie w temacie podczas nagrywania mam 20-25 fps... Wiem ze moj laptop da rade wyciagnac 30 fps . Chodzi mi zeby bylo stałe 30 fps podczas nagrywania bo wtedy będzie super... Probowalem inne programy niż fraps , ale byly gorsze. Mam optifine , gamebooster , ale za duzo nie pomaga , powyłączane wszystkie programy w tle.

Moje parametry laptopa:

Windows XP 32 bit

Procesor Pentium? Dual-Core CPU

2.00GHz 2 rdzenie

Karta graficzna: 2.00 Gb Ram 1.75 dostepne GeForce 8200M G

Opublikowano

Nie da się, żeby FPS były stałe!! One się zawsze zmieniają!! Jak patrzysz w niebo to masz więcej FPS'ów, a jak patrzysz przed siebie to masz mniej!!

Opublikowano

Nie da się, żeby FPS były stałe!! One się zawsze zmieniają!! Jak patrzysz w niebo to masz więcej FPS'ów, a jak patrzysz przed siebie to masz mniej!!

Wiem . Ale chodzi mi oto , żeby caly czas bylo np 30-35 fps bo od 30 fps jest pięknie
Opublikowano

Spróbuj w Menadżerze zadań ustawić wysoki priorytet! Może pomoże!! Ja na twoim miejscu cieszył z tych 25 FPS'ów!! Mam komputer stacjonarny i tylko 10 FPS'ów podczas nagrywania!! ;)

Opublikowano

Spróbuj zainstalować optifine, a tak ogółem to też wina laptopa.

Jak to naprawde wkurwia jak ktos nie czyta calego opisu... Hello ! Mam optifine ?

 

Zmień Gameboostera na GBoosta.

GBoosta tez próbowalem i tez duzo nie pomógł , ale dzieki za odpowiedz.
Opublikowano

Przeczyść komputer CCleanerem i/lub odkurzaczem. Usuń zbędne pliki z komputera. Jednak myślę że po prostu masz za słaby sprzęt i powinieneś zainwestować w lepszy do nagrywania. PS. To jest laptop więc nie oczekuj od niego dużo...

Opublikowano

@up

Przeczyść komputer CCleanerem i/lub odkurzaczem.

Napisał, że ma laptopa... Czytaj uważniej.

 

Co do tematu. Jaką masz Jave ? Jaka wersja ?

Fraps to program znacząco obniżający FPS podczas nagrywania.

Moja rada :

- nagrywaj na MAŁYM OKNIE

- w Opti Fine ustaw sobie Max FPS

Opublikowano

@up

Napisał, że ma laptopa... Czytaj uważniej.

 

Co do tematu. Jaką masz Jave ? Jaka wersja ?

Fraps to program znacząco obniżający FPS podczas nagrywania.

Moja rada :

- nagrywaj na MAŁYM OKNIE

- w Opti Fine ustaw sobie Max FPS

Nagrywam na malym oknie. Mam takie ustawienie . Mam jave 7 update 7 .
Opublikowano

Skorzystaj z mojego poradnika :

http://www.mpcforum.pl/topic/731960-tut10-sposobow-jak-zmniejszyc-lagi/page__view__findpost__p__5299239

tumblr_static_2zxpp8w2q604o80sswoo84s84.

Opublikowano

Skorzystaj z mojego poradnika :

http://www.mpcforum.pl/topic/731960-tut10-sposobow-jak-zmniejszyc-lagi/page__view__findpost__p__5299239

Dzięki , ale większość z tego juz skorzystalem . Został mi tylko MCPatcher i CCleaner :)
Opublikowano

Zawsze możesz nagrywać skyblock, tam pewnie będziesz miał więcej fps. Według mnie te ccleanery appbostery i inne programy to jest 1 wielki shit. Ale zawsze coś pomaga.

Opublikowano

A CCleaner może się okazać jednym z kluczowych. Może pomóc również defragmentacja dysku, lecz z tym jest już więcej pracy.

tumblr_static_2zxpp8w2q604o80sswoo84s84.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...