Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zawieszanie się komputera.


Gość MarcinnekxDD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MarcinnekxDD
Opublikowano

Siemka, mam problem. Dzisiaj na moim komputerze pojawiły się ''lagi'' których nigdy nie miałem. Grałem sobie w gry i zaczeły się lagi oraz obraz się zawieszał ''czarny ekran na pare sec''. Te problemy nie pozwalają mi nic robić w grach itp. Myślałem, że mój komputer potrzebuje już formata, no i go zrobiłem, lecz gówno pomogło. Na internecie wyczytałem, że mogę mieć uszkodzony procesor, lecz jakoś w to nie wierzę. Może mi ktoś pomóc?

 

Co robiłem:

-Format

-Inne sterowniki do karty graficznej

-Mniejsze detale gier

 

Komputer:

Ram 2 gb

Procesor: Intel? Pentium? Dual CPU E2180 @ 2.00GHz 2.00GHz

Karta graficzna: :Nvidia GeForce 9800 GT

Dysk Twardy: Seagate 500GB

Opublikowano

Z tym procesorem to bardzo możliwe, miałem kiedyś podobnie z płytą główną tyle że komp się sam resetował.

Zobacz w BIOS'ie czy normalną temp ma twój procek, rozkręć kompa i przeczyść go.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Gość MarcinnekxDD
Opublikowano

Kurwa, pocieszyliście mnie na dobry koniec dnia... No cóż, czekam na dalsze odpowiedzi

Opublikowano

Obstrukcja Insługi by me:

1.Wyłącz grata

2. Po odłączaj kable, w sumie to nie musisz

3. Wyciągnij go, postaw na biurku, narysuj kutasa i powiedz mu, że jest chujem

4. Otwórz okno

5. Zajeb kopa i patrz jak się rozsypuje

6. Zapomnij, że miałeś kompa

7. Zacznij być studentem matematyki

 

KONIEC

Gość MarcinnekxDD
Opublikowano

DZIENGI LUDZEG POMOGŁA MI TWOJA RADA. KOMPUTER LECIAŁ Z TRZECIEGO PIENTRA NICZYM MAGIK. IDE SIĘ UCZYĆ MATEMATYKI BO NIEDŁUGO STUDIA. NARGA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...