Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1000 slotów!] Survival z Herobrinem - Serwer tylko dla wytrwałych!


speerit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaaasne .. 1000slotów ... nawet 100 osób tam nie będziesz miał... mało serwerów ma ponad 100osób .. A ty o 1000 marzysz.

Mój Kanał na

YouTube

 

Subskrybować / Oceniać / Komentować

Będzie 5.000 wyświetleń wszystkich filmów na kanale = KONKURS !

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszyscy dodani.

Na serwerze jest wgrany plugin Herobrine specjalnie na potrzeby serwera ;)

 

Jaaasne .. 1000slotów ... nawet 100 osób tam nie będziesz miał... mało serwerów ma ponad 100osób .. A ty o 1000 marzysz.

Żebyś się nie zdziwił ;P

Opublikowano

Z powodu iż bardzo dużo osób jest chętnych na serwer, została wyłączona White-Lista i każdy może wejść teraz na serwer bez pisania żadnych informacji.

IP Serwera: 176.97.25.206

Opublikowano

Serwer to totalne dno admini zabija ludzi na gm .Później prosząc go wiele razy o wyłączenie go banuje za "Admin ma zawsze racje" widać że ten ktoś ma poniżej 12 lat 0/10

wpr.png

 

Opublikowano

Żal mi Cię Presidente, sam cheatujesz, a potem się dziwisz, że Cię banują.

To że potrafie skakać na shift nie znaczy że mam czity ._. po 2 spawn kill i herobrine to chwyt reklamowy

wpr.png

 

Opublikowano

To że potrafie skakać na shift nie znaczy że mam czity ._. po 2 spawn kill i herobrine to chwyt reklamowy

Ty nie skaczesz na Shift, ty latasz, spawnujesz ghasty i creepery które niszczą domy graczy i zabijasz graczy. A te "po 2" mnie rozwaliło, chwyt reklamowy? Buhahahaha!

 

I od teraz serwer jest Hardcore!

Opublikowano

Nie polecam, wszedłem oferowałem pomoc ale gimbusy jej nie chciały :)

 

Nie polecam, oni chcą ustawiać cuboidy za pomocą CommandBooka oraz bez WorldGuarda próbują sprawdzać czy jest cuboid xD

Jest moc!

 

To jest survival można używać wszelkich komendy home spawn, back nie ma pluginu do uprawnien jeden wielki shit

 

O japierdole nowe info: 500zł miesięcznie za serwer płacą jak lagi są przy 7 osobach xD

Zapraszam na serwer Minecraft!

NAJTRUDNIEJSZY SERWER MINECRAFTA W POLSCE!

Opublikowano

Serwa niepolecam admin zabija na godzie

 

A puzniej daje bana

Opublikowano

Niepolecam servera admin powiedział że sprzedaje GiftCode sms za 30 zł powiedziałem tak o że kłamie a ten odrazu zaczął mnie wyzywać od dzieci i mnie kicknął 'admin ma racje' :(

 

Potem wszedłem na server i napisałem opinia na mpcforum poleciała a admin mnie zbanował i napisał a weś się utop ;/

Opublikowano

Nazwa w grze: Szturmowy

 

Wiek:14

 

W których godzinach będziesz ok. grał: Od 14-22

Podanie Kolegi.

Nazwa w grze: DanbroPL

 

Wiek:14

 

W których godzinach będziesz ok. grał: Od 15/22

 

Nazwa w grze: Szturmowy

 

Wiek:14

 

W których godzinach będziesz ok. grał: Od 14-22

Podanie Kolegi.

Nazwa w grze: DanbroPL

 

Wiek:14

 

W których godzinach będziesz ok. grał: Od 15/22

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

Nie polecam Admin Chcial byc herobrine powiedzialem mu na msg jak powinien to zrobic i dal mi bana za ADMIN ZAWSZE MA RACJE ! I do tego specjalnie Prosilem o spawnowane itemy I MI JE DALI NIE POLECAM !!!

Dobre, POMARAŃCZOWE 

Opublikowano

Serwer to dno..

 

Slotów: 5105020

Graczy: 10

 

Serwer

 

-Nie ma rang

-Admin nie może odrazu odpowiedzieć, gdy się zapytałem czy szukacie technika odrazu dostałem kicka z powodem "Nie nie szukamy technika" Czy nie mozna normalnie powiedziec?

 

Admin to

 

NooB nOob noOb NOOB

 

 

Nie polecam serweru!

 

Ten serwer to

 

 

Dno dNo dnO DNO

 

 

 

 

 

Ps: Ten Admin Jest jakiś nadpobudliwy :(.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...