Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Trainer Ems V57 By Ant3 - NIEAKTUALNE!


iRokushou

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Leeched!

nubleechit.png

Objaśnienie Hacków:

- Pin Unrandomizer - PIN przy wpisywaniu nie jest losowy, jest równo poukładany.

- No Activation Blink Godmode - BGM który nie wymaga uderzenia od moba żeby zadziałał, po prostu włączasz i od razu jesteś nietykalny("Mrygasz").

- Full Godmode - Pełne Godmode, przy którym nie "mrygasz" tak jak z BGM, odporne na wszystko ;)

- Instant Drop - Loot po zabiciu potwora znajduje się od razu na ziemi(nie wylatuje w górę).

- Super Tubi - Bardzo szybko zbierasz loot.

- dEMI - Cały loot spada od razu pod tobą(lub obok Ciebie)

- Ranged? 1/0 - Działa z dEMI, wpisujesz w okienku 1 lub 0 i włączasz. Ranged 1, czyli loot spada w pewnej odległości od Ciebie, Ranged 0, czyli loot spada pod tobą.

- No-Delay (re)Summon - ND Summon, działa tylko, że w Bot'cie trzeba ustawić czas resummonowania na 70ms! Zżera o wiele więcej potów, ale tylko tak nie DC'uje.

- BYOR(Bring Your Own Rope) - Możesz wejść wszędzie na linę.

Skan:

Jest taki sam jak w moim Trainerze, zawiera tego samego wirusa, ale nie jest on szkodliwy. Można pobierać śmiało ;)

Download:

- eMS v57 Trainer by Ant3

Credits:

- Ant3 z DaFo za zrobienie skryptów i trainera.

- Tariqdebeste_1gabbe1 z MPC.com za przetestowane.

- iRokushou za znalezienie i wystawienie go tutaj.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

- No-Delay (re)Summon - ND Summon, działa tylko, że w Bot'cie trzeba ustawić czas resummonowania na 70ms! Zżera o wiele więcej potów, ale tylko tak nie DC'uje

 

Jak to ustawic?

Opublikowano
Kurcze niestety wywala, i wykrywa hacki co zrobic?:)

Bypass?

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Pomocnik
Opublikowano
- No-Delay (re)Summon - ND Summon, działa tylko, że w Bot'cie trzeba ustawić czas resummonowania na 70ms! Zżera o wiele więcej potów, ale tylko tak nie DC'uje

 

Jak to ustawic?

 

Użyc mózgu... i pomyśleć ze trzeba znaleść jakiegos bota co to bedzie za ciebie używał potów np Lighting Bot.

Dział maple tutaj mnie dobija... Mam kurwa dosyć typów którzy nie potrafią nawet winjecta używać..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dawno mnie tu nie było :D

Opublikowano

Giba1964

Trainer Ems V57 <w tym temacie masz baypass

nie wiem jak go odpalać, dopiero się przerzucam z globala <pobieram maple>

Opublikowano

1Odpalasz maple ale nie naciskasz play

2Właczasz winject w okienku z bypassem naciskasz inject

3wyłączasz winjecta

4naciskasz play a w czasie gry dopiero trainera

P.S. fajny trainerek mozna szybko podexpic

Opublikowano

O dzięki MrThomson a czy są jakieś wskazania żeby np nie używać nds z god modem czy można odpalić all "hax" i nie bać się a/b ? :>

Opublikowano

w target process samo wam sie wybierze przy odpalaniu mapla a w dll to inject - bypass.dll

A raczej zadnych zastrzezen nie ma tylko nie uzywac BGM z nd sklllami

100 post xD

Opublikowano

Apropo Bypassa jeżeli masz viste to musisz otworzyć winjecta jako administrator bo inaczej nie wykryje maple w procesach .

Nie wiem czy to tylko u mnie ale Chyba link wygasł . Plox o drugi

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...