Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I] Maintance przedłuzone do 15:30 lub dłużej


RockieMamola

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

We have to extend the Maintenance for an unknown amount of time. We're encountering heavy issues that are urgent to fix.

 

Stay tuned for more Information or comment on our Facebook (https://www.facebook...ombatarmseurope).

 

Also we'll provide an EXP- and GP-Boost on the Weekend to give you a compensation for the downtime.

 

Musimy rozszerzyć Konserwacje przez nieokreślony czas--->We have to extend the Maintenance for an unknown amount of time

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

--------------------------------------------------------

Original Post:

 

We will be performing an urgent maintenance today for approximately 4 hours 30 minutes.

The downtime will begin at 10:30 CEST and end at approximately 15:00 CEST.

During this time, the game will be unavailable for play.

 

Thank You.

 

--------------------------------------------------------

 

do jakiej kurvva 20?

Pomocnik
Opublikowano

Nie ma się co wkurzać to tylko gra. Która i tak po jakimś czasie padnie jak ludzie wbiją sobie 1LTC+ lub jak dodadzą nową range.

Ta gra nie padnie :) Nexon ma taką kasiorke z tego że hoho, jak ten padnie jakimś cudem to Rusek zostaje albo NA :]

beztytuuhca.png

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!

 

╮(︿)╭

Opublikowano

KURWA MAĆ PO CHUJ WAM WIEDZIEĆ KIEDY BĘDZIE ONLINE CZY O 15.30 CZY O 20 SPAMUJECIE DO CHUJA TYLKO TYM ŻE PISZECIE O KTÓREJ O SRAKIEJ JAK BĘDZIE TO BĘDZIE DO CHUJA

Opublikowano

A mi SEM leci.... specjalnie się urwałem wcześniej ze szkoły żeby się SEM'em nacieszyć a tu taki ch** ;/

 

jak Ty szkołę opuszczasz bo ci czas w grze leci to wiedz że coś się dzieje^^

fortnite-epic-games-development-news-banner.jpg

Pomocnik
Opublikowano

jak Ty szkołę opuszczasz bo ci czas w grze leci to wiedz że coś się dzieje^^

Racja..

 

jak ty piszesz do kogoś kogo nie znasz ,że coś sie dzieje wiedz ze jestes pojebany

O boże co za kidy teraz na MPC siedzą...niedziwie się że Lernat odszedł..

beztytuuhca.png

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!

 

╮(︿)╭

Opublikowano

Poniektórzy zostali już wynagrodzeni, cóż taki urok Combata raz działa poprawie raz siada. Trzeba tylko czekać.

Pomocnik
Opublikowano

Do 23:30 sobie poczekamy :)

beztytuuhca.png

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!

 

╮(︿)╭

Opublikowano

Ale skoro jeszcze nie napisali, że przedłużone do dalszej godziny to możliwe że są to nieznaczne opóźnienia więc słusznie napisał..

 

@down HWS: zdarzało się nawet do 22..

 

ciekawe kiedy się zdarzało ...pff

 

 

Dokładnie do 23;30 ..

Nexon sam sobie utrudnia .

Pewnie mają jakieś problemy z tymi gównianymi "ulepszeniami "

Opublikowano

przecież to wiadome było Oni zawsze przedłużają.

 

Kiedyś też była taka chora sytuacja że dopiero włączyli właśnie o 23:30

 

mam nadzieje że i teraz się nie przedłuży bo się zdenerwuje :/

GirL_B4SS.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...