Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[dyskusja] Czy polska to otwarty naród?


el Arven

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałem kiedyś czarnoskórego sąsiada i często gdy szedł przez miasto to ludzie się wzdrygali itp...

1377199031-U370188.png


By Valky



Jeśli już wypowiedziałem się w temacie,a ty chcesz mnie o coś zapytać to CYTUJ MOJE POSTY.

Opublikowano

Nie jestem rasistą, ale sprzeciwiam się szerzeniu lewactwa np. parady równośći itp. I tak uważa większość Polaków.

Opublikowano

sadze i uwazam tak samo jak

 

Messor

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Nie jest, kiedyś brałem udział w wymianie kulturalnej ze Szwajcarią to został mi przydzielony Srilandczyk, czarnoskóry. Gdzie byś z nim nie poszedł to cały czas padały teksty typu "white power" itp.

 

Polska to kraj wyizolowanych, nietolerancyjnych idiotów, przynoszących nam tylko i wyłącznie wstyd...

 

Inna sprawa, jeśli chodzi o multikulturowość, ale z nią problemów w naszym kraju nie ma zbytnio :

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

No bardzo otwarty ;d

1. Jak masz samochód otwarty to Polak ci go weźmie i pojedzie nim w jasną cholerę i ulży ci :D

Po jaką cholerę masz się telepać starym gównem ? :D

 

2. Jak np. masz za dużo rzeczy w chacie zostaw drzwi otwarte na noc...

Polacy pomogą pozbyć ci się ich.

 

3. Jeżeli widzą Polacy że Niemcy to cieniasy to im na meczu ustąpią, żeby nie ryczeli że przegrali.

 

... jeszcze ci mówić? ;p

Opublikowano

No bardzo otwarty ;d

1. Jak masz samochód otwarty to Polak ci go weźmie i pojedzie nim w jasną cholerę i ulży ci :D

Po jaką cholerę masz się telepać starym gównem ? :D

 

2. Jak np. masz za dużo rzeczy w chacie zostaw drzwi otwarte na noc...

Polacy pomogą pozbyć ci się ich.

 

3. Jeżeli widzą Polacy że Niemcy to cieniasy to im na meczu ustąpią, żeby nie ryczeli że przegrali.

 

... jeszcze ci mówić? ;p

 

Słabe ;P

 

Może rasistą nie jestem ale wytępiłbym tych wszystkich homo, gejów i nie wiadomo co jeszcze.

Opublikowano

Słabe ;P

 

Może rasistą nie jestem ale wytępiłbym tych wszystkich homo, gejów i nie wiadomo co jeszcze.

Więc wcale nie jesteś lepszy od rasistów...

Skoro sami zauważamy nasze wady, to czemu nie pracujemy nad ich naprawianiem tylko obnosimy się z nimi jak z odznakami?

Komuś imponuje rasizm, nietolerancyjność? W pewnych kręgach na pewno, ale ich członkowie nie zasługują na miejsce w społeczeństwie...

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Polska i tolerancja..Gdybym na WOS'ie miał to połączyć i opisać to bym tego nie zrobił. Ogólnie rzecz biorąc wszedzie rasizm, wyszydzanie, śmianie się z innych, nietolerancja kulturowa, narodowa i religijna. Ja już sram tym krajem z każdej strony i czekam tylko na sposobność emigracji.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...