Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zarabianie na własnej stronie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam kilka pytań odnośnie zarabiania na własnej stronie internetowej.

Żeby nie przedłużać.. przejdę do sedna sprawy.

 

1) Czy trzeba być pełnoletnim aby móc zarabiać na własnej stronie internetowej?

2) Czy dane forum/strona musi być od początku na płatnej domenie + hosting (chodzi o to czy od razu musi mieć adres.pl/com/de/eu.. )

3) Czy należy mieć konto bankowe, kiedy dana strona będzie dawała zyski?

 

To na razie tyle :D

Opublikowano

Witam, mam kilka pytań odnośnie zarabiania na własnej stronie internetowej.

Żeby nie przedłużać.. przejdę do sedna sprawy.

 

1) Czy trzeba być pełnoletnim aby móc zarabiać na własnej stronie internetowej?

2) Czy dane forum/strona musi być od początku na płatnej domenie + hosting (chodzi o to czy od razu musi mieć adres.pl/com/de/eu.. )

3) Czy należy mieć konto bankowe, kiedy dana strona będzie dawała zyski?

 

To na razie tyle :D

1) Z tego co wiem to nie, lecz konto bankowe musi być na dorosłego.

2) nie.

3) tak.

Nieregulaminowa sygnatura

Specjalista
Opublikowano

1) NIe, podpisywanie niektórych umów np google Adwens , czy jak się to tam piszę , to wymagają 18 lat ;)

2)Nie

3)Tak, lecz nie musi być to konto zarejestrowane na Ciebie, może być na któregoś z rodzica , siostre , brata ;)

Opublikowano

Wszystko zależy od tego, jak chcesz działać...

Większość umów wymaga pełnoletności, konta bankowego zarejestrowanego na dane, takie same jak w ich systemie.

Powiedz mi, gdzie byś chciał mieć wypłacane te pieniążki? Na pewno nie na PP.

Doradzę Ci, jeśli masz stronę, bądź forum, które generuje podobny ruch jak na mpc, to śmiało możesz wkraczać w świat reklam, ale gdy forum, portal liczy 100 userów, nie ma sensu.

2009 - słyszysz mnie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...