Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] FB/UW


samios2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , dopiero załozylem konto na UW ;d , i sciagnolem sobie Fbota . i mam libka bo dostalem i jak teraz zaczac .. co kupic i wgl?

 

Bo ja nie wiem ... ci co najbradziej boca i najszybciej Fulki robia .. niech tez sie wpisza i wgl :)..

 

Prosze was o wytłumaczenie wszystkiego i wgl gdzie co i jak bocic i przed boceniem co zrobic i wgl

 

 

Z gory tnx :)

Opublikowano

Na początek full speed. Przy boceniu najbardziej się przyda .

Zacznij od bocenia na boxach potem gdy już zbierzesz lepsze wyposażenie przeżuć się na alienki ;)

Ja bocę krótko i już mam vege 10 LF-3 2 B 02 3 irki dwie alfy na bazie i beta :)

Opublikowano

Witam , dopiero załozylem konto na UW ;d , i sciagnolem sobie Fbota . i mam libka bo dostalem i jak teraz zaczac .. co kupic i wgl?

 

Bo ja nie wiem ... ci co najbradziej boca i najszybciej Fulki robia .. niech tez sie wpisza i wgl :)..

 

Prosze was o wytłumaczenie wszystkiego i wgl gdzie co i jak bocic i przed boceniem co zrobic i wgl

 

 

Z gory tnx :)

Więc tak: Najpierw boć na x1 mapach i zbieraj na full napędów za 2k uri. Buduj cały czas skylab i uszlachetniaj napędy w statku. Potem rób 31lf3 a następnie 16 osłon za 10k uri. Wtedy dopiero polecam polatać i pobić alieny aby pozbierać kredek i obstawiać irysy (po 20mln) A w tym czasie budować profil pilota :) Gdy wbijemy wiekszy niz 6 lvl to polecam bocic na x5 mapach.

Opublikowano

Zgadzam sie full speed i vega na poczatek to podstawa, jednak nie polecam bocenia na alienach, za to najlatwiej dostac bana.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...