Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dif] Powiększenie limitu przedmiotów w paczkach


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

game

0004D38D: C8 FA

0004E1B9: C8 FA

00181AF7: C8 FA

0004EA24: C8 FA

0008C8BC: C8 FA

000EFA44: C8 FA

000F28AE: C8 FA

000F6579: C8 FA

 

Mam diffa!

@edit dzięki :P

Opublikowano

Autor tego tematu skopiował cudzą pracę.

Proponowałbym wyrzucić ten temat jak najdalej.

 

następny troll co nie wie a pierdzieli głupoty.

 

niedługo jak użyje ifa to będzie że skopiowałem

o ludzie...

..x..

Opublikowano

game

0004D38D: C8 FA

0004E1B9: C8 FA

00181AF7: C8 FA

0004EA24: C8 FA

0008C8BC: C8 FA

000EFA44: C8 FA

000F28AE: C8 FA

000F6579: C8 FA

 

Mam diffa!

@edit dzięki :P

 

nje kradnij! To muj dif! Bo wsiąde w merca i pojade do Ciebie!

eschra.jpg



Immortal-Metin - Już niedługo :)


Zapraszam!


Opublikowano

nje kradnij! To muj dif! Bo wsiąde w merca i pojade do Ciebie!

Mało śmieszne, raczej żałosne.

Czyli że jak używam game 2089 to też kopiuje ?

1351279892-U721655.jpg
Opublikowano

Ciho. Oni majom ide ixtrim edyszyn i im kolejnosc bajtów zmienia. Taka ida jest dla profesjonalistuff

 

Tak, Oni mają Ide w Wersji dla niepełno sprytnych.

..x..

Opublikowano

nje kradnij! To muj dif! Bo wsiąde w merca i pojade do Ciebie!

nje kuam :x

Mało śmieszne, raczej żałosne.

Czyli że jak używam game 2089 to też kopiuje ?

Żałosne to jest twoje rozumowanie .... :/ jaja sobie robią wszyscy :D

Opublikowano

Żałosne to jest twoje rozumowanie .... :/ jaja sobie robią wszyscy :D

Jebnij się w czerep, chyba nie zrozumiałeś dokładnie.

1351279892-U721655.jpg
Opublikowano

nje kuam :x

 

Żałosne to jest twoje rozumowanie .... :/ jaja sobie robią wszyscy :D

jaja to mogę z was robić (nie wszystkich), bo takie głupoty gadacie ze czasem boję się jaka jest średnia krajowa IQ....

..x..

Opublikowano

jaja to mogę z was robić (nie wszystkich), bo takie głupoty gadacie ze czasem boję się jaka jest średnia krajowa IQ....

jaja jajami ale na tym forum jest za dużo idiotów.

1351279892-U721655.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...