Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

koniec aukcji z metinem na allegro


Kakamil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale teraz nawet nie ma aukcji z metinem,wkoncu sie zrobil porzadek,a dzialu to juz nie ma od dawna ;d

 

sorry wszystkim jednak sa,moze allegro mialo jakas awarie

Opublikowano

ale teraz nawet nie ma aukcji z metinem,wkoncu sie zrobil porzadek,a dzialu to juz nie ma od dawna ;d

 

sorry wszystkim jednak sa,moze allegro mialo jakas awarie

 

Jak utworzyłeś ten temat to wpisalem na allegro fraze ,,Metin2'' Pokazał się komunikat iż jest brak wyników.

Zaznaczyłem opcję Szukaj też w opisach i parametrach i wyniki si e pokazały.

 

Teraz wszystko działa.

Opublikowano

Ogólnie sprzedaż postaci i innego ekwipunku standardowo była zakazana ale wiadome dzieci to lekceważyły i nie tylko dzieci. Niektórzy posiadają nawet wyrok za sprzedaż nie legalną nie swojej własności, czyli postaci.

 

Uważam, że dobrze by było gdyby całkowicie handel rzeczywisty w grach został zablokowany. Gra ma być przejezdnościom a nie celowym świadomym pozyskiwaniem środków pieniężnych.

/Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ogólnie sprzedaż postaci i innego ekwipunku standardowo była zakazana ale wiadome dzieci to lekceważyły i nie tylko dzieci. Niektórzy posiadają nawet wyrok za sprzedaż nie legalną nie swojej własności, czyli postaci.

 

Uważam, że dobrze by było gdyby całkowicie handel rzeczywisty w grach został zablokowany. Gra ma być przejezdnościom a nie celowym świadomym pozyskiwaniem środków pieniężnych.

 

Skoro kończysz gre to po co ma się zmarnować? Nie dość, że ktoś się ucieszy to Ty coś będziesz miał z tego czasu poświęconego na expienie etc... ;)

 

Poza tym jak ma się "żyłkę" do biznesu to można połączyć przyjemne z pożytecznym... Np. oddać rodzicom za zużyty prąd... ;)

Opublikowano

no za bardzo sie rozpedzilem,bo nie bylo przez okolo godziny i myslalem ze juz calkiem pokasowali ;d,a siedze czasami z nudow i ogladam konta wchodze patrze a tu nie ma zadnych aukcji i zaczynam zlewac ;d

 

Juz do kolegi napisalem nawet ze nie sprzeda konta i sie smialem z niego a on chce sprzedac teraz wszystko co ma ;d,a tu jednak sprzeda ;d

Opublikowano

Niektórzy posiadają nawet wyrok za sprzedaż nie legalną nie swojej własności, czyli postaci.

Leże :D :D :D :D Ahaahahaahaha :D :D :D :D :D

 

@Top

Działu nadal nie ma.

Ale ludzie i tak wystawiają postacie.

50632276242fb.png

Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza

Albert Einstein

Opublikowano

wkoncu cos z tym zrobili :),liczba noobow zmaleje nareszcie :D

 

Wszystko znowu normalnie działa, także temat nie ma już sensu.

Cls

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...