Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gold City Craft [15 slotów] Zaprasza do wspólnej gry


gacus007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

20120911165958.png

 

Czy szukałeś serwera gdzie się wykażesz kreatywnością? Tam gdzie jest miła atmosfera? Gdzie w administracji nie ma rozpadów i kłótni? Dobrze trafiłeś, nasz serwer jest rozwijającym się, i dobrze rokującym serwerem w którym kadra serwera jest stabilana i gotowa na wyzwania związane z prowadzeniem serwera.

Co tydzień jest organizowany jeden duży event, więc nie ma nudy, administracja mimo szkoły, jest dostępna codziennie przez długi czas przez co na serwerze panuje porządek a chamstwo podlega najwyższym restrykcjom.

U nas nie ma niesprawiedliwości administracji, wszyscy są równi i podlegają jednakowym karom, a samwolka administracji jest karana. Gracze wyróżniający sie pomoca i opieka nad serwera będą mieli szanse awansować na stanowiska administracjne.Na naszym serwerze sa do nabycia konta premium ktore nie sa obowiazkowe tylko daj wiecej dodatków

​Serwer rozwija sie dynamicznie i z czasem bedzie więcej slotow

 

​Posiadamy spleefa,i paintball w niedługim czasie bedzie

 

 

 

 

Posiadamy swoj własny kanał Team Speak

91.121.242.236:6350

ts3.png

 

 

 

 

 

Zapraszamy na stronę :

http://citygold.cba.pl tam dowiesz sie wiecej o naszym serwerze.

 

 

Nowa maszyna teraz 40 slotów

 

IP serwera: 192.166.218.37

 

 

 

 

 

20120916132949.png

 

 

20120925221211.png

 

 

20120925221309.png

 

 

 

 

Serdecznie Zapraszamy

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer fajny . Jeden z adminów chyba lekko poddenerwowany ale ogólnie jest bardzo fajnie ;)

 

"CZYTAĆ REGULAMIN ! ! ! " ;) Gracze wiedzą o co chodzi :)

 

Na innej mapie są straszne lagi ;)

Opublikowano

Powód był flyhack ,a gracze mi zgłaszali na msg i obserwowaliśmy cie z podglądu którego gracz nie widzisz nas czyli vanish.Przykro mi Kloszo jescze z innymi pogadam moze da sie cos zrobic

Opublikowano

Może lagi były jakieś chwilowe . Jeśli tak to nie kierujcie się tym postem ;D Gacus jeśli coś załatwisz to masz 100% że nic więcej nie będzie takiego . To się nazywa HightJump nie flyhack ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...