Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Bilans Vs Kerq Lazarus


Bilans

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający:Bilans

Wyzwany: Kto chce

Wstawianie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka:Ty dasz mi tematyke, ja dam tobie temat ;]

Notatka: Dajesz

 

Peace

Opublikowano

Odszedłeś z tego forum, mówiłeś kiepska atmosfera

Wytępiłem tutaj łaków to chcesz wrócić jak bumerang

Dam ci dwie opcje wybieraj bo przed tobą stoi wariat

Spierdalaj! albo walcz- radze wybrać pierwszy wariant

U ciebie to jest standard, wrzucisz klika marnych obelg

Podrzyj kartkę, połam pióro, pomyśl "oddam mu walkower"

Przed oczami masz game over, kiepsko wykminiłeś kurwo

Cmentarz żywych to już przeszłość idziesz na pośmiertny urlop

Nie potrzebnie chcesz zabłysnąć garstką nędznych myśli w głowie

Najpierw powiesz, później myślisz zostawiając syf po sobie

Myślisz łaku jak to robię że się gubisz w moich słowach

Ja nawijam na spontanie, ty piszesz jak po prochach

Wszyscy mają cię za wocha, zrozum jesteś tutaj zbędny

Jesteś błędem, rodziców a ja tu usuwam błędy

Zdejmę ci uśmiech z gęby, zakopie żywcem w trumnie

Cmentarz żywych to synonim miejsca gdzie chowałem kurwe

 

 

Wypaliłeś się jak pet, ja robię za rapu absolwenta

Chciałeś zrobić wielkie wejście nikt o tobie nie pamięta

Zamykam twój rozdział pętak, Jesteś jak zamknięta księga

Twój rap farmazonie przed moim może co najwyżej klękać

 

Piona!

Opublikowano

z tego co widzę up nawet dobre ale trochę skrócone a z tego co widzę up2@ nie podją wyzwania.

Opublikowano

kolejny znawca z dupy. Ma 3 dni na oddanie tekstu pajacu.

 

Powinieneś dostać kolejnego bana za obrazę, dobrze mówisz ale zwracaj uwagę na słowa

Kiedyś było ważne jakim jesteś ziomkiem

dzisiaj patrzą na mnie krzywo, jak wyciągam drobne

to może kwestia tego kto jak bogatą ma rodzinę

choć nie miałem wcale gorzej to nie patrzę kto ma ile

Opublikowano

Już minęły 3 dni .

 

Kurwa już więcej jak 3dni ale tu nawet nie raczy moderator wejść i pozamykać tematy. Pojebane forum...

Opublikowano

Kolego up@ Raport.

 

Moim zdaniem Close Nie podją wyzwania.

 

Top@

 

już 3dni dawno poszły.

Opublikowano

Ej. już 3 dni minęły, nie?

Ten rap to inny wymiar, z kosmosu biorę każdy panczlajn,
Ciebie podobno nic nie zatrzyma? #Grawitacja
Naginam prawa, rządzę fizyką, istny Newton w wersach,
bo zostawiam Cię na glebie suko.. w cząsteczkach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...