Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] CrafteR - Powrót, a może i nie ?


Ciap

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was.

Niektórzy z was pamiętają i wspominają stary serwer CrafteR

:)

Tak wiec stara ekipa wraz ze mną postanowiła reaktywować stary serwer.

Planujemy wystartować w połowie października, może wcześniej.

Dziękuję !

_____________________________________________________________

Do roboty !

Na czas budowy craftera zapraszam na serwer Atllanta.pl !

IP : 94.23.246.153:10121

POSZUKIWANY TECHNIK!!

Dzięki wam serwer CrafteR ruszy niebawem !

Mapa została zaczęta, tak samo pluginy !

:D

Będę was tutaj informował na bieżąco co się dzieje na serwerze,

ile % już jest zrobione oraz co byście chcieli !

:)

Propozycje na jakiś plugin/budowlę lub coś innego proszę zgłaszać w komentarzach !

 

 

 

__________________________________________

 

 

 

Mapa = 90%

Pluginy = 100%

Forum = 0%

Administracja = 100%

TeamSpeak3 = -------

Jeśli wszędzie będzie 100% zapowiemy start ! tak więc zapraszamy niebawem !

 

 

__________________________________________

Na white-listę można się zapisywać już teraz !

Podania proszę pisać tutaj w komentarzach..

Wzór :

 

Nick :

Wiek :

Dlaczego chcesz u nas zagrać ? :

Grałeś już u nas ? :

Ile grasz w minecrafta :

Masz mikrofon ? :

846add4f0821482b8feb37706719597b.0.gif

Opublikowano

Ciap? Czyżby To TY !? TO TY !?

Kojarzysz IceLaysPL... Stare czasy.. xD

Czekam na serwer ;)

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Opublikowano

Nastepny survival i frakcje....?

Nie... CrafteR jest to serwer FB+RPG+Surv czyli coś takiego : Są działki, jest mapa surowcowa no i sklepy i prace ;d

 

 

 

IceLaysPL ! Siemaa ! Tak to ja xD !!! Popatrz jaki ten świat mały :)

846add4f0821482b8feb37706719597b.0.gif

Opublikowano

Virus, jest tutaj kilka map więc spokojnie :)

Jest mapa surowcowa tak jakby survival;d

a dzialki sa po to by miec swoj wlasny dom i nikt go nie rozwalal, wykazac sie kreatywnoscia.

846add4f0821482b8feb37706719597b.0.gif

Opublikowano

CrafteR Start ! Ekipa wzięła się do roboty tak więc obserwujcie ten temat, ponieważ będziecie tutaj informowani o wszystkim na bieżąco.

846add4f0821482b8feb37706719597b.0.gif

Opublikowano

Nick : ziolo1230

 

Wiek : 16

 

Dlaczego chcesz u nas zagrać ? : Bo lubię masakrę + jestem ogarnięty

 

Grałeś już u nas ? : Nie ale bym chciał

 

Ile grasz w minecrafta : od 1.6.6 Alpha

 

Masz mikrofon ? : Tak

Opublikowano

Nick :IceLaysPL

Wiek :13

Dlaczego chcesz u nas zagrać ? :Bo znam Ciapa , grałem na odsłonie tego serwera , Chcę zagrać jako jeden z pierwszych ;)

Grałeś już u nas ? :Daa xD

Ile grasz w minecrafta :1.7.3 - Wiem , mało ale ogarniam wiele rzeczy

Masz mikrofon ? :No Njestety Nje ;(

1feo74.jpg

By Labqin[*]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...