Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO]wyścigi z koordynatorami we wtorek!


Cfana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jakby ktoś nie wiedział umieszczam newsa ze stronki nfsw :)

 

 

Zacznijcie rozgrzewać opony. We wtorek 25.09.2012 o godzinie 19:00 zapraszamy wszystkich chętnych na ściganie się z naszymi koordynatorami w grze. Dorotę, nick: NAUGHTYGIRL1 spotkacie na serwerze APEX ? EU, a Michała, nick: SENSIBW44Y na serwerze CHICANE ? EU. Jak zwykle, o tym, na jakich trasach będą się ścigali powiadomimy Was jutro na profilu facebook.

Pamiętajcie, że wyścigi z Wami będą przez nich nagrywane i zostaną opublikowane na kanale GramyZaDarmo na YouTube. Zaprezentujcie więc swoje umiejętności jak najlepiej i pokażcie na co Was stać.

Do zobaczenia w grze!

Opublikowano

A widziałeś kiedy to zostało napisane ja to widziałem 14 jak kupowałem 50k SB.

Opublikowano

@up

Przeczytaj dokładnie treść posta, potem głupio się pytaj. Nikt na razie nie wie :x

@top

Parę razy ścigałem się z nimi, a dokładniej z Dorotą, nic specjalnego-choć była jedna fajna rzecz. Co chwilę ktoś z teamu używał katapulty teamowej :3

A jak wszystkich rammowałem, mmm :)

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

xD.Sądzę ,że trasy są na FB lub podadzą je jutro jak ktoś będzie miał info o trasach Dajcie znać

 

P.s:Zaprosiłem już Dorcie i ma zaj?bist? autka :D

Opublikowano

Tak ja też to widziałem. A z kim najlepiej się z ścigać z Dorotą czy z Michałem ? :D

1374104818-U732898.png


Użytkownik MPCforum


Opublikowano

Tak ja też to widziałem. A z kim najlepiej się z scigać z Dorotą czy z Michałem ? :D

To nie ma znaczenia, gadałem z Dorotą i było fajnie, grać też umie, nw jak z Michałem :x

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...