Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

pieczęć ewolucji czy coś takiego


Mysiałke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a więc mam jakiś pieczęć ewolucji i pisze że moge wyszkolić swojego młodzika na coś tam, co to w ogole ma być? jak tego użyć?

Opublikowano

Dropisz/kupujesz w is wierzchowca

i możesz tylko na nim jeździć

jak masz boja to szkolisz go za pomocą zwoju i możesz z niego bić

jak masz militara to szkolisz go za pomocą zwoju i możesz bić and używać skilli konnych

Opublikowano

Kiedy masz wierzchowca, poziom 1 nie możesz z niego bić. Po dostarczeni zwoju ewolucji dla stajennego on wyda Ci lepszego wierzchowca z którego możesz już bić, nastepnie zwój mutacji który pozwala uzywać skilli konnych.

Opublikowano

Wierzchowca dropisz z metina lub kupujesz w IS, jeśli nie masz konia lub masz zwykłego to możesz tylko jeździć, jak masz bojowca to tym zwojem możesz wierzchowca przeewoluować w takiego z którego mozesz bić, a jak masz militara to możesz przeewoluować i będziesz mógł użwać skilli.

 

Polecam wiki.metin2.pl

Pomogłem Ci? Napisałem fajny post? Kliknij Lubie To.
lew4.png

Opublikowano

kupujesz w is weirzchowca i mozesz wyszkolić swojego konia na bojowego konia (o co w tym chodzi?)

czyli dostajesz konia np:wilka i jak ulepszysz go sobie to dostajesz 70 obrony itd expa ataku itp. itd.

a jak wyszkolisz swojego konia dzięki tzw. zwój mutacji to dostajesz konia z : 150 defa itd itp.

 

wszytko rozchodzi się u stajennego !

 

pomogłem ?

 

 

daj like ! ! !

DAJ LIKE !

proszę o usunięcie mi tych 60% ostrzeżeń.

zarejestruj się tutaj

xxxxxxx

Opublikowano

@UP

 

nie dam Ci like bo chamsko prosisz. zależy Ci jakby 100 like można zamienić na 100zł. i jeszcze powtarzasz upy

 

lajki dla każdego (prócz up) i do zamkniecia)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...