Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk]-[Mody]UxanCraft[Reaktywacja]-[20slot]


ZwIIaD

ComputerCraft  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Mamy Dodac ComputerCraft

    • TAK
      14
    • JAK CHCESZ
      4
    • NIE
      12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1348354221-U673085.png

!WITAJ!

 

Witaj ciekawi cię dlaczego masz wybrać akurat nasz serwer prawda?! oto kilka powodów!

 

1.Miła atmosfera

2.Nowy rodzaj serwera MINI-FREEBUILD+SUVIVAL+MODY

3.Ogarnięta administracja!

4.Możliwość kontaktu z team serwera!

5.Szacunek dla graczy i innych!

 

!TEAM!

 

[Właściciel]zwiad123

[Elektryk][Admin]Cz4rt3k

[Moderator]as2008

 

!INFORMACJE!

A tera zapewne jak cię zachęciłem do gry ciekawi cie ip i czy premium i ile slot?

 

IP:W PACZCE

PVP:TAK

POTWORY:TAK

ZWIERZETA:TAK

PREMIUM:NIE

SLOTY:20

BIAŁA LISTA:NIE!

 

 

!Modyfikacje!

Chcesz poznać nasze modyfikacje? zapewne tak jest ich mało ale możliwe że dodamy inne!

 

-IndustrialCraft2

-BuildCraft

-RedPower

-ComputerCraft przy 30slot!

 

!Dodatki Modyfikacji!

-AdvancedMachines!

-CodeChickenCore

-CompactSolars

-IC2NuclearControl

 

 

!Kontakt Skyp!

[Właściciel]zwiad123-jacu.jacek

[Admin]Cz4rt3k-cz4rt3k

[Moderator]as2008-askupie

 

=======================================================

 

 

Obugowany client !

download.png

59MB

 

SKAN

1348391941-U673085.png

 

Chcesz dostać wynagrodzenie?

 

SPOSOBY

 

Sposób 1

Nick:

Opinia Serwera:

 

Sposób 2

Nick:

Zaproszenie Osoby:

Nicki Osób:

 

 

WAŻNE!

 

Drogi moderatorze znalazłeś temat z tematem uxancraft?! proszę usuń go

 

Za mało informacji?! napisz w komentarzu co mamy dodać do informacji wzór

 

Nick Minecraft:

Co Dodać:

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

@up

ja też tego nie lubię dostał support

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Witam zapraszam na serwer MC Paradise!

Link do forum: xxx

Nie stać na własną prezke czy co ? Reklamujecie na innych publikacjach żeby wybić te swoje ścierwo ?! Zrób swoją prezentację to pogadamy ... DZIECI ...

~Cz4rt3k

911001425911918417398.jpeg

Opublikowano

Naprawiono paczkę jest ona dostępna w temacie za 8minut

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Spoko serwer ale jedno pytanie czemu mam bana ?

Jaki masz nick?

 

 

 

 

@LAGI

Lagi zostały wykluczone była to wina plugina zapraszamy!

 

@ComputerCraft

Zapraszam do ankiety ComputerCraft

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

@up

dostałeś ban za kopiowanie item

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Byłem na tym serwie Właścicelem wiem ale tera żałuję próbowałem aby był popularniejszy i dopracowany lecz wszystko psuł zwiad

Ma on 13 Lat i nawet nie wie co robi jest to dziecko które nie może się pogodzić że jego serwer nie będzie dobry powodami właśnie jest to że za i przekleństwo dostaje sie kicka i warna 1/3 a za więcej bana w innych przypadkach tak samo ktoś niema chacka tak samo , wykorzystywał on też znajomych np przyjmował znajomego z klasy on dał mu z 20 zł sms na serwer a on go wyrzucił .A więc jeżeli ktoś będzie tu grał to niech wie że ten serwer niema przyszłości straci tylko czas co do vipow jest tak samo i nie wiadomo co zwiad napisze to i tak to co napisałem jest prawdą znam go trochę i widziałem oraz słyszałem co robił. A więc wielkim i złym komentarzem napisze tylko tyle Nie Polecam.

 

Pozdrawiam Dem0n1358

 

Dawny Administrator

 

Jeżeli ktoś chce Więcej info o nim niech pisze na pw

Opublikowano

Byłem na tym serwie Właścicelem wiem ale tera żałuję próbowałem aby był popularniejszy i dopracowany lecz wszystko psuł zwiad

Ma on 13 Lat i nawet nie wie co robi jest to dziecko które nie morze się pogodzić że jego serwer nie będzie dobry powodami właśnie jest to że za i przekleństwo dostaje sie kicka i warna 1/3 a za więcej bana w innych przypadkach tak samo ktoś niema chacka tak samo , wykorzystywał on też znajomych np przyjmował znajomego z klasy on dał mu z 20 zł sms na serwer a on go wyrzucił .A więc jeżeli ktoś będzie tu grał to niech wie że ten serwer niema przyszłości straci tylko czas co do vipow jest tak samo i nie wiadomo co zwiad napisze to i tak to co napisałem jest prawdą znam go trochę i widziałem oraz słyszałem co robił. A więc wielkim i złym komentarzem napisze tylko tyle Nie Polecam.

 

Pozdrawiam Dem0n1358

 

Dawny Administrator

 

Jeżeli ktoś chce Więcej info o nim niech pisze na pw

popieram lizusa Zwiad nie potrafi nic sam zrobić tylko żebra o pomoc u innych a gdy mu się coś nie podoba to ciśnie po rodzicach jeżeli ktoś dostał ADMINA/MODA to musi mu za to płacić w postaci sms/przelewu
Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/user/673085-zwiiad/

Urodziny:

Sierpień 9, 1999

 

Jeszcze masz coś do powiedzenia?

 

Prawda mam 13lat i co?

Nie Broni się i nie zaczynaj o naszym serwerze ale to nie w temat

Ale tak, Nie Wyrzuciłeś Prawda ale ta twojego info sam odeszłem i Nie mam 12 cz tam 13 lat tylko 14. -_-

 

A co do tego czyli

 

 

To tak jedziesz po rodzicach. I JA SAM WIEM I WIDZIAŁEM ŻE MOD KIDMOD I TP MUSI POWTARZAM MUSI PŁACIĆ SKŁADKE po np 12 zł jeżeli ktoś nie wierzy mam dowody

Dowody czekam

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Prawda mam 13lat i co?

 

Dowody czekam

 

[2012-09-02 10:33:47 | Edytowano 10:33:47] Demon1358: ej rycesz czy jakas inna ranga jake ma składki

[2012-09-02 10:34:57] JACU: po 11zł rycerz

[2012-09-02 10:35:01] JACU: a mnich 3zł

 

Wystarczy Czy Więcej ?

Opublikowano

Tak przebudowa serwera jest!

 

Do demona

pacz co ja potrafie zrobić

[12:17:49] Dem0n1358: Jestem debilem i tyle

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

@Dem0n1358

Też umiem takie coś

 

@up

Przebudowa serwera

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

@up

spoko ino w domu bede

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...