Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tut Jak ZagraĆ Na Ecsro By Kubans


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć !

dzisiaj pokaże wam jak zainstalowac Ecsro ;)

 

Cześć !

dzisiaj pokaże wam jak zainstalować Ecsro

 

Rejestracja :

ecsro.net

 

1.Wybieramy Server Ecsro normalne lub VIP .

2.Wpisujemy ID

2.Wpisujemy PW

3.Wpisujemy 2 raz PW

4.E-mail

5.zakładamy

 

na Vipa jak się rejestruje?

rejestrujesz sie tak samo ale przychodzi e-mail gdzie trzeba zakupic konto za 40 zł a 23.20zł na GOLDsold

 

3.Potrzębnę linki :

Client :

 

http://rapidshare.com/files/263418135/ecsro.part01.rar

http://rapidshare.com/files/263419871/ecsro.part02.rar

http://rapidshare.com/files/263421265/ecsro.part03.rar

http://rapidshare.com/files/263424204/ecsro.part04.rar

http://rapidshare.com/files/263424879/ecsro.part05.rar

http://rapidshare.com/files/263423433/ecsro.part06.rar

 

Nowe Media.pk2:

http://rapidshare.com/files/281088599/Media20090917.rar

Nowe Particles.pk2

http://rapidshare.com/files/277779121/Particles20090909.rar

Najlepszy Auto Potion :

http://rapidshare.com/files/284512515/Autopot20090924.rar

NO-DC

http://www.sendspace.pl/file/157aa86e7cd5259578900a1 - upload by DaPiK

TUT Auto Login By D&G

http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=24045

 

4.Logowanie

no co by tu powiedzieć logowanie trwa czasami 1-10 minut lub 1h-2h ale to rzadko sie zdazało żeby server był aż tak zapchany

a i radze wgrać no-dc poprostu wżucamy do folderu z plikami i juz a i jak się logujecie zostawić coś cięzkiego na enter i iść sino dal ^^

 

 

5.lagi

lagi no jak lagi dużo osób gra no i są lagi ale to juz wam chyba nie będzie przeszkadzać

6.jeżli szukacie polskiej gildi PISAĆ do mnie na PW lub GG :5205685

 

Życzę miłej zabawy kolegą i Koleżanką ^^

 

PS) jezli ktos szuka party taxi lub polskiej gildi pisac do mnie na Gej Geja i PW

zalmicie2.png

Gdyby Turcji nie było Silkroad Stałby 4ever

A Turaski Doładuwują Konta Ryżojadom z Joymaxu

A my MPC Forum Nie tolerujmy Turasków i Ryżojadów ^^

Opublikowano
Cześć !

dzisiaj pokaże wam jak zainstalowac Ecsro ;)

 

Rejestracja :

ecsro.net

 

1.Wybieramy Server Ecsro normalne lub VIP .

2.Wpisujemy ID

2.Wpisujemy PW

3.Wpisujemy 2 raz PW

4.E-mail

5.zakładamy :)

 

na Vipa jak sie rejestruje?

rejestrujesz sie tak samo ale przychodzi e-mail gdzie trzeba zakupic konto za 40 zł a 23.20zł na GOLDsold

 

3.Poczebne linki :

Client :

 

http://rapidshare.com/files/263418135/ecsro.part01.rar

http://rapidshare.com/files/263419871/ecsro.part02.rar

http://rapidshare.com/files/263421265/ecsro.part03.rar

http://rapidshare.com/files/263424204/ecsro.part04.rar

http://rapidshare.com/files/263424879/ecsro.part05.rar

http://rapidshare.com/files/263423433/ecsro.part06.rar

 

Nowe Media.pk2:

http://rapidshare.com/files/281088599/Media20090917.rar

Nowe Particles.pk2

http://rapidshare.com/files/277779121/Particles20090909.rar

Najlepszy Auto Potion :

http://rapidshare.com/files/284512515/Autopot20090924.rar

NO-DC

http://www.sendspace.pl/file/157aa86e7cd5259578900a1 - upload by DaPiK

TUT Auto Login By D&G

http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=24045

 

4.Logowanie

no co by tu powiedziec logowanie trwa czasami 1-10 minut lub 1h-2h ale to rzadko sie zdazało zeby server był asz tak zapchany

a i radze wgrac no-dc poprostu wzucamy do folderu z plikami i juz a i jak sie logujecie zostawic cos ciezkiego na enter i isc sino dal ^^

5.lagi

lagi no jak lagi duzo osób gra no i są lagi ale to juz wam chyba nie bedzie przeszkadzac

6.jezli szukacie polskiej gildi PISAĆ do mnie na PW lub GG :5205685

 

Życze miłej zabawy kolegą i Koleżanką ^^

PZDRO !!!

PS BY kubans ponieważ ja jestem kubans ^^

 

 

Dobra o ortografii już nie wspomnę ''asz'' ''kolegą i koleżanką'' a może kolegom i koleżankom ?o.O

 

Kolejny błąd ''poczebne'' omg wieś 100%

 

Tragedia ...

 

 

@down

Napisałbym ale nie chce mi się w to bawić ...

Poza tym Ty to zrobiłeś więc po co mam pisać własny ?o.O

Pomyśl ...

Opublikowano

ok poprawiłem text firefoxem -.- już ?

zalmicie2.png

Gdyby Turcji nie było Silkroad Stałby 4ever

A Turaski Doładuwują Konta Ryżojadom z Joymaxu

A my MPC Forum Nie tolerujmy Turasków i Ryżojadów ^^

Opublikowano

pisze ponieważ D&G dał już starego clienta -.-

dobra usuwać temat tylko czasu straciłem -.-

zalmicie2.png

Gdyby Turcji nie było Silkroad Stałby 4ever

A Turaski Doładuwują Konta Ryżojadom z Joymaxu

A my MPC Forum Nie tolerujmy Turasków i Ryżojadów ^^

Admin Cienia
Opublikowano

Nie że dałem stary tylko pliki już są stare, jak będę miał czas to odświeżę temat chyba że jakiś mod to zrobi, w co powątpiewam ^^.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...