Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pierwsza Partia Dowcipów


Dancer82

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.

Niedźwiadek kupił motorek. Zadowolony jedzie przez las i spotkał zajączka.

Pyta się:

- Ty zając chcesz się przejechać?

- No pewnie.

- Wsiadaj.

Jadą przez las 40 na godzinę, 50, 60. Nagle niedźwiadek poczuł mocny uścisk i mokro. Pyta się:

- Ty zając, zlałeś się ze strachu?

Na to zajączek ze spuszczona głową.

- Tak, zlałem się. Jechałeś bardzo szybko i się bałem.

Zając postanowił się odegrać. Zapożyczył się i kupił szybszy motorek. Szukał niedźwiadka. W końcu szczęśliwy znalazł. I pyta się:

- Ty niedźwiedź chcesz się przejechać?

- No pewnie.

Jadą przez las 40 na godzinę 50, 60, 70, 80. Nagle zajączek poczuł mocny uścisk i mokro. Szczęśliwy pyta się niedźwiadka:

- Ty niedźwiedź, zlałeś się ze strachu?

Na to niedźwiadek ze spuszczoną głową:

- Tak, zlałem się. Jechałeś bardzo szybko i się bałem.

Zając szczęśliwy odpowiada.

- No to się zaraz zesrasz, bo nie mogę dosięgnąć do hamulca.

2.

Był sobie facet, który dbał o swoje ciało. Pewnego razu stanął przed lustrem, rozebrał się i zaczął podziwiać swe ciało. Ze zdziwieniem stwierdził jednak, iż wszystko jest pięknie opalone oprócz jego członka! Nie podobało mu się to, wiec postanowił cos z tym zrobić. Poszedł na plażę, rozebrał się i zasypał cale swe ciało, zostawiając członka sterczącego na zewnątrz.

Przez plażę przechodziły dwie staruszki. Jedna opierała się na lasce. Przechodząc obok zasypanego faceta ujrzała cos wystającego z piasku. Końcem laski zaczęła przesuwać to w jedna, to w druga stronę.

- Życie nie jest sprawiedliwe - powiedziała do drugiej.

- Czemu tak mówisz? - spytała tamta zdziwiona.

- Gdy miałam 20 lat byłam tego ciekawa, gdy miałam 30 lat bardzo to lubiłam, w wieku 40 lat już sama o to prosiłam, gdy miałam lat 50 już za to płaciłam, w wieku 60 lat zaczęłam się o to modlić, a gdy miałam 70 to już o tym zapomniałam. Teraz, kiedy mam 80 lat, te rzeczy rosną na dziko, a ja nawet nie mogę przykucnąć!

3.CHUCK NORRIS

 

Tylko Chuck Norris podpisuje się pieczątką

 

Dlaczego w Titanicu grał Leonardo Di Caprio? Bo Chuck Norris by wszystkich uratował

 

Tylko Chuck Norris potrafi zgrać cały Internet na dyskietkę.

 

Chuck Norris umarł 10 lat temu, ale śmierć nie ma odwagi mu o tym powiedzieć.

 

Tylko Chuck Norris umie zawiązać buty na rzepy :)

 

Chuck Norris szybciej stoi niż ty biegasz

Opublikowano
Tylko Chuck Norris podpisuje się pieczątką

 

Dlaczego w Titanicu grał Leonardo Di Caprio? Bo Chuck Norris by wszystkich uratował

 

Tylko Chuck Norris potrafi zgrać cały Internet na dyskietkę.

 

Chuck Norris umarł 10 lat temu, ale śmierć nie ma odwagi mu o tym powiedzieć.

 

Tylko Chuck Norris umie zawiązać buty na rzepy smile.gif

 

Chuck Norris szybciej stoi niż ty biegasz

 

xD

Chuck Norris wymiata ! xD

 

1377531174-U173186.png

 

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No niby nie , ale o ile mi wiadomo , to tylko w Polsce taka moda ; P

Dobre wszystkie 5/5

 

Shav Arth : daję + do reputacji , bo trochę masz racji ^^

LifeSro

FusionRoad

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Fajne Najlepsze 2

 

Daje 5/5 i +

 

Masz Swojego Priva Chetnie Zagram ~~GG~~~4457813~~~~

Masz Problem Napisz Do Mnie :):)

 

smok9809765kf.jpg

 

 

 

Po co to Otworzyłeś...?! Pozwoliłem ci...?! Coś ci nie pasuje, że sie tak Patrzysz...?! xDD

 

 

Chcesz to daj - zbieram :)

 

Opublikowano

hahahahahahahahahahahahaha xD dobre jest to : Chuck Norris umarł 10 lat temu, ale śmierć nie ma odwagi mu o tym powiedzieć.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Heh .. Dobre to jest lubie te kawały o Chucku Norrisie ale np :

CHUCK NORRIS jeździ windą po lesie o.O

Tylko CHUCK NORRIS potrafi rozmawiać z cyklopem w cztery oczy...

Albo Jak powstały białe konie ? Bo CHUCK NORRIS przestraszył zebry o.O

CHUCK NORRIS masturbuje się wyłącznie przy własnych zdjęciach.

31582.png

6405.jpg

Opublikowano

Te dwa pierwsze kawały są już na forum, ale kawał o Chuck

Norris'ie pierwszy raz widzę nowe. :D

Ja znałem tylko niektóre takie jak:

1. Tylko Chuck Norris potrafi naładować telefon pocierając go o brodę

2. Tylko Chuck Norris rozbroil wszystkie bomby w saperze

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...