Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PowerCraft :: Survival+Frakcjce - Najlepszy Serwer w Polsce! [Dedyk]


Override9636

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngPowerCraft!Diamond_%28Gem%29.png

Najlepszy serwer w Polsce!

 

1337425554-U363900.png

 

 

de2zjo.gifAdres IP: s42.csrv.pl:46055

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival+Frakcje

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie/Tak

de2zjo.gifSloty: 40

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337425569-U363900.png

de2zjo.gifWorldEdit - Prosty w plugin do edytowania Terenu

de2zjo.gifWorldGuard - Plugin do zabezpieczania terenu przed grieferami

de2zjo.gifAuthMe - Plugin dodający logowanie

de2zjo.gifFactions - Plugin dodający na serwer Frakcje

 

Wiele, Wiele innych..

 

1337425578-U363900.png

de2zjo.gif[HeadAdmin] Xibalras

de2zjo.gif[HeadAdmin] DDamianos

de2zjo.gif[HeadAdmin] Posejdon133

 

de2zjo.gif[Admin] Magik110

 

de2zjo.gif[Moderator] RGMpl

 

 

 

1337425590-U363900.png

Serwer stworzony z myślą o graczach. Jedyny taki w polsce. Posiadamy ogarniętą i miłą administrację. Aby założyć frakcję potrzeba mieć $150000 na końcie. Dlaczego? Dlatego, żeby nowi gracze nie wchodzili np. po to żeby założyć GIldię i wyjść. Szybko można ją zdobyć sprzedając np. kamień itp.

 

Krótko o spawnie.. Nie za duży teren na którym stoi malutka piramida z StoneBricka. Co w niej? Oczywiście regulamin, sklep.

na około niej są malutkie wieżyczki. Spawn oznaczony jest czerwoną linią. można wyjść ale wejść już nie^^..

 

Co tu więcej pisać?.. Wejdź i się przekonaj !! :).

Opublikowano

Witam tu NotowanyPL

spoko serwer , ogarnięta administracja ,i wgl wszystko w porządku.

Wbijajcie póki serwer świeży może będziecie już na jakimś wyższym stopniu gry ;p !

Polecam!

NotowanyPL

Opublikowano

Serwer bardzo kiepski. Mały spawn, brak kultury, atmosfera zerowa.

 

To tyle

Jeśli pomogłem wciśnij

"Like"

To nic nie kosztuje, a daje mi wiele przyjemności

:)

Opublikowano

Serwer upada...

Admini nie przestrzegają regulaminu

przeklinają

Dają itemki

Jest ogłoszenie ze event za 10mion odbywa sie dopiero za 40min ...

Bany bez jakich kolwiek dowodów.

Upomniesz admina lub zwrócisz mu uwage masz kicka ...

 

Brak kultury na serwerze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...