Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra Start o 20:10 [LWC][SuperPluginy][FajnaMapa][Ograniczenie][LifeMC][3 Życia][TylkoDlaKozaków!]


kupakurcjus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was...

Oto prezentacja Serwera Kwadratowej Masakry!Mapa nie będzie z kwadratowej masakry lecz z randomowego pobrania survival island! Ograniczenie kratek będzie miało 250 kratek w każdą z stron!

 

Serwer będzie ogarnięty!

 

Zapraszam do kupowania Itemków w SMS Shop które wyjaśnione są na spawnie na Mapie!

 

Napisz Podanie!

Wiek:

Nick z MC:

Doświadczenie:

Ile grasz w MC?:

Ile będziesz grać dziennie?

Czy nie będziesz cheatować?:

Skype:

Mikrofon:

 

UWAGA NA SERWERZE

 

WHITE-LIST

 

Start dzisiaj o godzinie 20:10!!!

IP będzie podane w ostatnim wpisie administratora!

MPC Love<3

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek:13

 

Nick z MC:Malej

 

Doświadczenie:Duże a nawet bardzo.

 

Ile grasz w MC?:OD bety 1.0

 

Ile będziesz grać dziennie?: 1-5 h

 

Czy nie będziesz cheatować?:Nie będę

 

Skype:malejpl Ale wolę TS

 

Mikrofon:TAK (głos prawie po mutacji)

Opublikowano

Wiek:16

Nick z MC:HesyR

Doświadczenie:2 Lata gry

Ile grasz w MC?:

Ile będziesz grać dziennie? Pare Godzin

Czy nie będziesz cheatować?: Napewno nie.

Skype:krystian.cyrek1

Mikrofon:Tak

mca.png
Opublikowano

Wiek:13

 

Nick z MC: pawelekpro

 

Doświadczenie: Duże

 

Ile grasz w MC?: Około 2 lat

 

Ile będziesz grać dziennie?: 2-6h

 

Czy nie będziesz cheatować?: Nie nie będę

 

 

Skype: Tak

 

Mikrofon: Tak

Opublikowano

Wiek:14

 

Nick z MC:DestrooPL

 

Doświadczenie:Duże

 

Ile grasz w MC?:1rok

 

Ile będziesz grać dziennie?:4h

 

Czy nie będziesz cheatować?:Nie.

 

Skype:Brak.

 

Mikrofon:Brak.

Opublikowano

Wiek: 13

Nick z MC: trzonek105

Doświadczenie: Dobrze ogarniam mc :-)

Ile grasz w MC?: 3 lata

Ile będziesz grać dziennie? 3-6h

Czy nie będziesz cheatować?: Nie

Skype: pawliziomek1

Mikrofon: Mam

Opublikowano

Wiek:12

 

Nick z MC:Jaxy22

 

Doświadczenie:2 Lata gry

 

Ile grasz w MC?:

 

Ile będziesz grać dziennie? Pare Godzin

 

Czy nie będziesz cheatować?: Napewno nie.

 

Skype:Jaxy.Sk

 

Mikrofon:Tak

Opublikowano

Wiek: 16

Nick z MC: Valkar

Doświadczenie: wystarczajaco dobre

Ile grasz w MC?: koło roku

Ile będziesz grać dziennie? 1- 5 h

Czy nie będziesz cheatować?: coś ty

Skype: TAK ale wole ts

Mikrofon: tak

Opublikowano

Już za 30 minut start! wystarczy jeszcze wgrać parę pluginów ogarnąć ograniczenie kratek... i startujemy!!! teraz idę wszamać spaghetti :>

MPC Love<3

Opublikowano

wiek:12

nick:strikeplaygaming

doświadczenie:7/10

skype:strikeplaygaming

ile grasz w mc:2lata

ile bedziesz grac dziennie:4-2 godz.

czy nie bedziesz cheatowac?:nie mam tylko optifine

mikrofon:dobry

Opublikowano

Wiek: 12

 

Nick z MC:Semek

 

Doświadczenie:2 lata

 

Ile grasz w MC?:2 lata

 

Ile będziesz grać dziennie?Tylko w weekendy ale długo

 

Czy nie będziesz cheatować?:Nie ?

 

Skype:maciej.911 jestem TheMacieG

 

Mikrofon:Jest

Opublikowano

Wiek:15

Nick z MC:PLFerbuson

Doświadczenie:Umiem nawet dobrze skakac , i strzelac z luku

Ile grasz w MC?:od 1.4 beta

Ile będziesz grać dziennie? 3godz napewno

Czy nie będziesz cheatować?:Nigdy nielubie jak ktos to robi

Skype:Brak

Mikrofon:Brak

Opublikowano

Buhahahahahaha. Dawno się tak nie uśmiałem.

"Beta 1.0" WTF?! Chyba mówisz o inne grze, koleś. Już widać jak bardzo będzie ten server ogarnięty. :x

 

PS: o tej "becie 1.0" pisała pierwsza osoba.

Opublikowano

Wiek:13

Nick z MC:Pixi_666

Doświadczenie:Rok gry

Ile grasz w MC?:Rok

Ile będziesz grać dziennie? 1-3 godz

Czy nie będziesz cheatować?:napewno nie

Skype:radek.umpirowicz

Mikrofon:Jak Najbardziej

Opublikowano

Ja stąd spadam ale powiem tyle - popatrz na swoją wielkość Trzcionki, to o czymś świadczy. Jaki admin taki server.

PS: Niema to jak skopiować nazwę od najsławniejszego servera na YT.

Opublikowano

Wiek:14

Nick z MC:MrGrzybcioMr135

Doświadczenie:Duże

Ile Grzasz w MC:Od 1roku

Ile będziesz grać dziennie? od 5 do 10 godz

czy nie bedziesz chetowac: nie bo nawet nie umiem

skype:kuba.gosieniecki

mikrofon:posiadam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...