Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra Start o 20:10 [LWC][SuperPluginy][FajnaMapa][Ograniczenie][LifeMC][3 Życia][TylkoDlaKozaków!]


kupakurcjus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wiek:13

 

Nick z MC:pro_koxiarz

 

Doświadczenie:skala 8/10

 

Ile grasz w MC?:od clasica

 

Ile będziesz grać dziennie?:Duzo

 

 

Czy nie będziesz cheatować?:Nie

 

Skype:Mam

 

Mikrofon:Posiadam

Opublikowano

Wiek:14

Nick z MC:Arcy

Doświadczenie:Duże

Ile grasz w MC?:2lata

Ile będziesz grać dziennie?od 3godzin do 10

Czy nie będziesz cheatować?:Nie będę cheatował!

Skype:Arcylukasz

Mikrofon:JEST!

195721405447585377468.jpg

by  @czarnaaa

 

 

Jeśli pomogłem, daj lajka :)

 

 

Opublikowano

Wiek:12

Nick z MC:undertaker

Doświadczenie:2lata gry

Ile grasz w MC?:

Ile będziesz grać dziennie?kilka godzin

Czy nie będziesz cheatować?:nie

Skype:brak

Mikrofon:brak

Opublikowano

Wiek:13

Nick z MC:Angell19

Doświadczenie:Duże

Ile Grzasz w MC:Od 1roku

Ile będziesz grać dziennie? 3 do 4

 

czy nie bedziesz chetowac: nie bo nawet nie umiem

skype:bartek.karpeta1

mikrofon:posiadam

Opublikowano

Wiek:14

 

Nick z MC:Virusek1q

 

Doświadczenie:Od bety 1.8.1

 

Ile grasz w MC?: Trudno określić

 

Ile będziesz grać dziennie? Około 3h

 

Czy nie będziesz cheatować?: Nigdy nie

 

chetowalem w minecrafta to dlaczego ma

 

tutaj chetowac ?

 

Skype:virtuozo1q

 

Mikrofon:Tak

452ad1a40e39676f8459f2ede44ce642.jpg

Opublikowano

Wiek:12

 

Nick z MC:MrSinteX

 

Doświadczenie:Bardzo duże.

 

Ile grasz w MC?:Od początku alphy.

 

Ile będziesz grać dziennie?: Mam treningi , ale bez nich 1-7h

 

Czy nie będziesz cheatować?:Nie. Nie cierpie cziterstwa.

 

Skype:Mam , ale wole ts'a , wrazie kiedy mialbym nagrywac.

 

Mikrofon:Tak.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...