Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z DC podczas expienia rozmawialem z kolegami i mowia ze nie maja takich problemow lecz ja dostaje dc co jakis czas mniej wiecej po 20 minutach gry. Gralem na isro i nie dostawalem dc nawet przez 24h. Musze dodac ze dzieje sie to jedynie popoludniu bo wieczorem zadko kiedy dostaje dc a w godzinach porannych i popoludniowych zawsze. Probowalem juz korzystac z innych media pk2 aktualnie mam n3m3sis neta 1mb. Prosze o szybka pomoc w rozwiazaniu tego problemu.

 

Z gory dziekuje za odpowiedz

Opublikowano

Masz neta 1mb, ale jakiego? Może masz radiówkę? A radiówka nieraz nie wydala lub się rozłącza jak nie łapie zasięgu.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@offtop

Najpierw zrobiles taki sam temat w glownym dziale a teraz 2 tutaj -.-

Nie rob tak..

@topic

Moze poprostu masz przeciazony net? powylaczaj torrenty skype i gg czy cos i zobacz.

 

 

sygna1o.jpg

Opublikowano

Heh to pewne, że jego net jest przeciążony. ;]

Niech wyłączy programy działające w tle (te wykorzystujące sieć), powinno pomóc. ^^

 

Ciekawi mnie też dlaczego zaniedbał ten temat. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Neta nie mam przeciazonego a z tym zaniedbaniem tematu nie wiem o co ci chodzi kolego. A po drugie nie nabijaj sobie bezsensownie postow jesli nie chcesz nic wniesc do tematu pozdrawiam i czekam na opinie innych utalentowanych graczy

Opublikowano

Na 100% masz neta przeciazonego(jesli radiowka) ja tez mam radiowke i czasami nie da sie pograc w sjsro bo przy logowaniu mi sie zacina w ogole nie laczy mi z netem prawie.A jak juz wbije to za max 3 min dc

Opublikowano

Ale ja wbijam szybko bez problemu a net nie jest przeciazony bo na mojej antenie zbioeczej sa 4 osoby a do tej anteny od mojej jest odleglosc 40 m wiec sygnal jest wprost idealny

Opublikowano

Sygnał może tak, ale na radiówce masz limit (pobieranych danych) jak Ci się skończy to net Ci zwalnia do paru kb/s. A więc w takim przypadku w dzień nie pograsz, bo będziesz miał lagi i ciągle DC.

 

@up A co do tamtego postu to nie był on bezsensowny i najpierw przeczytaj, potem oceniaj.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

nie mam zadnych limitow i to napewno nie wina neta poniewaz mam gwarancje 1mb a w nocy dochodzi nawet do 6mb/s i w nocy nie dostaje dc

Opublikowano

Hmm radiówka bez limitów? Dziwne... To skoro jest tak jak mówisz to masz typowego pecha i zapewne już nie ma sposobu by Ci pomóc.

 

@up Graj w nocy. ^^

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

202.65.197.107 srlogin1.mysro.cn

202.65.197.107 srlogin1.171rf.cn

202.65.197.107 srlogin1.525u.net

202.65.197.107 srlogin2.525u.net

 

 

c:\windows\system32\drivers\etc\hosts

na koncu , notepad wklej ctrl+v,+c

b577e893e102f.png

Opublikowano

Do tego w którym masz taką treść:

 

# Copyright ? 1993-1999 Microsoft Corp.

#

# To jest przykładowy plik HOSTS używany przez Microsoft TCP/IP

# w systemie Windows.

# Ten plik zawiera mapowania adresów IP na nazwy komputerów

# Każdy wpis powinien być w osobnej linii.

# W pierwszej kolumnie powinny być umieszczone adresy IP, a następnie

# odpowiadające im nazwy komputerów. Adres i nazwa powinny być oddzielone

# co najmniej jedną spacją

#

# Dodatkowo, komentarze (takie jak te) można wstawiać w poszczególnych

# liniach lub po nazwie komputera, oznaczając je symbolem '#'.

#

# Na przykład:

#

# 102.54.94.97 rhino.acme.com # serwer źródłowy

# 38.25.63.10 x.acme.com # komputer kliencki x

 

127.0.0.1 localhost

#block wga

127.0.0.1 mpa.one.microsoft.com

 

#Norton AntiVirus Starts.

 

127.0.0.1 mynortonaccount.conxion.com

127.0.0.1 lcsitemain.conxion.com

127.0.0.1 lc1alt.symantec.com

127.0.0.1 lcsitemain.symantec.com

127.0.0.1 subsync.symantec.com

127.0.0.1 webact.symantec.com

127.0.0.1 www-secure.symantec.com

127.0.0.1 www.mynortonaccount.com

 

#Norton AntiVirus Ends.

 

Twój może się różnić.

Wklejasz pod tym:

 

127.0.0.1 localhost

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...